Logo MojaObčina.si

Litija

JUTRI
14°C
1°C
SOB.
4°C
-7°C
Deli

PROFESORJI SŠ ZA LESARSTVO NA OBISKU PRI MIZARSTVU KOS

Les ima svoje življenje, hkrati pa je sopotnik in sooblikovalec človeških življenj - to je srečanje dveh življenj.

Obiskal nas je kolektiv Srednje šole za lesarstvo Škofja Loka. Takole so zapisali:

V torek, 27. junija 2017, smo si učitelji strokovnih in splošnih predmetov, praktičnega pouka, svetovalna delavka in ravnatelj ogledali vaše podjetje. Veliko pozitivnega smo o vas že slišali, vendar smo bili nad vašimi idejami, izvedbo, projekti ponovno navdušeni. Morda tudi zato, ker vizijo in poslanstvo naše šole v zadnjih letih gradimo prav na podobnih idejah - šola postaja prostor ustvarjalnega nemira. Hvala vam za prijeten sprejem in veliko uspeha pri vašem delu še naprej! 
     
                                      

Kolektiv Srednje šole za lesarstvo Škofja Loka 
Foto: Barbara Oman, prof. slo. in pedagogike


www.mizarstvo-kos.si
http://www.scsl.si/srednja-sola-za-lesarstvo


Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!