Logo MojaObčina.si

Litija

DANES
1°C
-5°C
JUTRI
2°C
-2°C

IDEJ D~IVJE LETO 2017!

Pošiljamo fotografijo ivnate pokrajine, ki je bila posneta na prvi zimski dan, 784 metrov nad morjem, na sedežu podjetja na Veliki Preski. Ivje je padavina v trdnem stanju, ki se pojavlja pri meglenem in hladnem vremenu na področjih, kjer so rastline in ostala telesa najbolj hladna ~ zato se na veje dreves in zemljino površino nalepijo ledene iglice. Ob čudoviti zunanji pokrajini, ki jo je uredila narava sama, smo si rekli, pa ivju dodajmo črko d. In tako prišli do d~ivje ideje, ki jo v novem letu želimo vsem Vam!​ 
CELOSTNO. 
ZELENO. 
UREJENO.
IDEJ D~IVJE LETO 2017!

Ekipa CZU-jevcev, doma iz hiše idej in povezovanj.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!