Logo MojaObčina.si

Litija

DANES
3°C
-4°C
JUTRI
1°C
0°C

Brezplačni tečaji tujih jezikov na IC Geoss

Učenje novega jezika je vedno dobra ideja zato na Izobraževalnem centru Geoss za vas pripravljamo tečaje novih tujih jezikov. V drugi polovici septembra bomo, ob zadostnem številu prijav, začeli izvajati brezplačni začetni tečaj italijanskega jezika. 60-urni tečaj bo potekal v okviru projekta KORAK – Kompetence za razvoj kariere. Vključijo se lahko zaposlene in brezposelne osebe. Informativno prijavo oddajte preko naše spletne strani: https://www.ic-geoss.si/tecaji/tecaji-prijavnica/

Vas zanima kakšen drug tuji jezik? Sporočite nam in ob zadostnem zanimanju organiziramo še kakšen tečaj!

Projekt KORAK - Kompetence za razvoj kariere delno financira Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada ter Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport. 

Slika: www.freepik.com

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi