Logo MojaObčina.si
DANES
24°C
16°C
JUTRI
18°C
15°C
Oceni objavo

Brezplačna srečanja za mamice v Litiji

Izobraževalni center Geoss v okviru Erasmus+ projekta "Povezujmo se" organizira izvedbo 5 brezplačnih srečanj za mamice.

Na srečanjih se boste mamice povezovale in izmenjavale izkušnje. Pozornost bomo namenjali vašemu dobremu počutju, skrbi zase in uresničevanju ciljev ter posledično tudi dobremu počutju vaših otrok. Odpravljali bomo spolne stereotipe povezane z vzgojo otrok, se učili kreativnega reševanja vsakodnevnih izzivov, posvetili se bomo tudi skrbi za otroka, kako spodbujati njihov kognitivni razvoj in igro.

  • Srečevali se bomo ob sredah, ob 17.30 uri, v prostorih IC Geoss (Cesta komandanta Staneta 2, 1270 Litija, 1. nad.).
  • Termini: 19. 4., 3. 5., 17. 5., 31. 5. in 7. 6. 2023.
  • Prijave sprejemamo na eu-projects@ic-geoss.si in 031 737 399.

Srečanja bo vodila dipl. vzgojiteljica predšolskih otrok, Lara Tabor, ki ima skoraj 20 let izkušenj pri delu s predšolskimi otroki. Na svojem področju se stalno dodatno izobražuje o inovativnih metodah pri delu z otroki (tudi z otroki s posebnimi potrebami). Udeležuje se izobraževanj za osebnostno rast, pridobljen ima certifikat čuječnost za pedagoge, izvaja gozdno pedagogiko, gozdni vrtec, delavnice čuječnosti za mamice, umetniške delavnice, gozdne terapije za odrasle.


Oglejte si tudi