Logo MojaObčina.si

Litija

JUTRI
15°C
-2°C
PON.
15°C
-3°C

6. TAČKOV FESTIVAL

3062
Organizator: JAVNI ZAVOD ZA KULTURO, MLADINO IN ŠPORT LITIJA
Deli
Pozdravljeni!

Kako se že veselim mojega festivala!
LITIJA - 3.6. - 9.6.2107

SPREHODITE se z menoj po poti čolnarjev, skupaj gremo na KONCERT v glasbeno šolo, prebiral bom PRAVLJICE v knjižnici, obiskal MUZEJ, sodeloval na pasjih IGRAH BREZ MEJA, si ogledal LUTKOVNO predstavo, se veselil na ZAKLJUČNEM SREČANJU in še veliko drugega!

Ker ste verjetno tako radovedni kot jaz, sem vam pripravil pravi pravcati TAČKOV KOLEDARČEK, kjer dobite vse wuf- wuf! informacije,  saj se bo ogromno dogajalo! Jaz že komaj čakam, da se srečamo! Boste videli, kako sem lep!
Vaš Taček


Všečkaj objavo

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!