Logo MojaObčina.si

Lenart

DANES
9°C
-1°C
JUTRI
3°C
2°C
Deli
2563

Pütafest 2017 je za nami

Študentski klub Slovenskih goric je pretekli konec tedna na lenarški Poleni organiziral velik glasbeni dogodek – Pütafest,, ki je bil namenjen ne le njihovim članom, temveč vsem občanom in drugim, željnim zabave ob dobri slovenski glasbi, poskrbeli pa so tudi za nekatere spremljevalne dogodke.

Zaradi dežja je popoldanski program žal odpadel, se je pa večernega koncerta, na katerem so pod pokritim objektom na Poleni nastopili Big Foot Mama, Pero Lovšin s Španskimi borci, domačin Žan Serčič in BandA udeležilo veliko ljubiteljev tovrstne glasbe.

Obenem vas Študentski klub Slovenskih Goric, ki trenutno združuje okrog 300 dijakov in študentov, vabi k vpisu. Na njihovi spletni strani si lahko ogledate vse o članstvu in zakaj je dobro biti član Študentskega kluba Slovenske Gorice.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij