Logo MojaObčina.si

Lenart

DANES
20°C
9°C
JUTRI
20°C
12°C
2806

Praznični vikend v KS Voličina

Prihajajoči vikend bo verjetno najbolj poln dogodkov v okviru letošnjega praznovanja krajevne skupnosti Voličina. 
V športnem parku Voličina se bo dogajanje začelo v petek, 15. septembra, popoldne s srečanjem mopedov in motorjev starodobnikov. Ker bo gotovo komu ob ogledu ali vožnji starodobnikov zastal utrip, bo Krajevna organizacija Rdečega križa Voličina ob 18.30 organizirala delavnice na temo uporabe srčnega defibrilatorja.
Za krasen zaključek dneva in uvod v vikend pa bo zvečer v Kulturnem domu Voličina s koncertom poskrbel Adi Smolar.
Sobota bo najbolj športno obarvana. Že ob 9. zjutraj bo na nogometnem igrišču v Selcah potekal nogometni turnir za selekcije U-9 in U-11. Popoldne pa Društvo prijateljev ribolova Zavrh pripravlja ribolov za pokal KS Voličina na "Jožekovih ribnikih" v Črmljenšaku.
Nedelja bo pohodno zaznamovana. Dopoldne boste lahko romali k sv. Notburgi, popoldne pa hodili iz Spodnje Voličine v Zavrh.

Vabljeni v KS Voličina. Za vsakogar se bo kaj našlo!

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi