Logo MojaObčina.si

Lenart

JUTRI
18°C
10°C
TOR.
18°C
8°C
6194

Nova aplikacija Saubermacher Slovenija!

Z veseljem pa vam sporočamo, da smo v podjetju Saubermacher Slovenija d.o.o. razvili aplikacijo za mobilne telefone, ki je namenjena uporabnikom storitev ravnanja z odpadki v vaši občini. Uporabniki lahko preko aplikacije ažurno spremljajo svoje termine odvoza odpadkov ter vse koristne informacije s področja ločevanja odpadkov. Prav tako pa bodo tam našli lokacijo svojega zbirnega centra z odpiralnim časom. Vsak uporabnik storitev se lahko registrira s svojo številko stranke, ki jo najde na rednem mesečnem računu, s čemer se mu ponudijo dodatne možnosti in informacije o prevzemnem mestu, možnostjo identifikacije v zbirnem centru, vključno z oddajo nekaterih naročil. V prihodnje se bo aplikacija še nadgrajevala z novimi funkcionalnostmi in rešitvami, vse z namenom izboljšanja uporabniške izkušnje in storitev ravnanja z odpadki v vaši občini.
Veseli bomo, če si boste aplikacijo naložili tudi sami in nam posredovali povratne informacije glede aplikacije ter morebitne pripombe oz. predloge za njeno izboljšanje.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi