Logo MojaObčina.si

Laško

DANES
14°C
7°C
JUTRI
23°C
10°C
166

Sluga prvi v skupnem seštevku svetovnega pokala

Matjaž Sluga, Rimljan in član Društva za jadralno padalstvo Zlatorog Laško, je potem, ko je septembra ubranil naslov evropskega prvaka v natančnem pristajanju z jadralnimi padali, osvojil tudi prvo mesto v seštevku svetovnega pokala.
Leto 2018 je bilo za Slugo, ki je zaposlen v Slovenski vojski, več kot uspešno. Vrhunski rezultati so se nizali drug za drugim; enajstič je postal državni prvak, postal je skupni zmagovalec evropskega pokala, ubranil je naslov evropskega prvaka in si prislužil še 1. mesto v skupnem seštevku svetovnega pokala. Da je najboljši v svetovnem merilu je potrdil na zadnji tekmi sedaj že preteklega leta, ki je bila v Korci v Albaniji. 
Z veseljem mu je čestital župan Občina Laško Franc Zdolšek.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi