Logo MojaObčina.si

Laško

JUTRI
23°C
2°C
TOR.
12°C
6°C
Deli

Županov novoletni sprejem

Župan Občine Laško Franc Zdolšek je v torek (18. decembra) že tradicionalno sprejel laške gospodarstvenike in vidnejše predstavnike javnih institucij.Letošnji novoletni oz. prednovoletni sprejem je bil v Thermani Laško, vabilu pa so se odzvali občinski svetniki, direktorji, ravnatelji javnih zavodov, predsedniki in poveljniki društev, poslovni partnerji, sodelavci... Praznično vzdušje so soustvarjali učenci Glasbene šole Laško Radeče; na violino je zaigrala Neli Ela Guček, na klavirju jo je spremljala Brigita Mlakar, v uvodu so zaigrale flavtistke Nina Videc, Zoja Obrez, Žana Mastnak ter njihova mentorica Tatjana Brinovec, za konec pa je ansambel klarinetov zaigral Straussovo Polko. V svojem govoru je župan Franc Zdolšek omenil lokalne volitve in se zahvalil vsem, ki so se jih udeležili, nato pa še dal poudarke nekaterim pomembnim projektom, ki so v teku in bodo kmalu realizirani. Dotaknil se je tudi preteklih investicij in projektov, ki jih je občina izpeljala ter poudaril, da se bo skupaj s sodelavci še naprej trudil delati dobro in preudarno.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi