Logo MojaObčina.si

Laško

DANES
21°C
14°C
JUTRI
28°C
16°C
1748

Občini Laško priznanje Policijske uprave Celje

Policijska uprava Celje je imela danes, v torek, 18. junija, v Kulturnem centru Laško slavnostni dogodek na katerem so obeležili Dan policije, ki je 27. junija ter podelili priznanja.Dogodka so se udeležili župan Občine Laško Franc Zdolšek, ki je v pozdravnem nagovoru izpostavil, da je Občini v čast, da s Policisjko postajo Laško že elta dobro sodeluje: "Vesel sem, da smo z lokalno policijsko postajo skozi vsa leta sodelovanja zgradili dober odnos in da dobro sodelujemo. Menim, da se naši občani počutijo varno in vedo na koga se obrniti v trenutkih, ko je to potrebno."V Laško je prišla tudi generalna direktorica Slovenske policijie mag. Tatjana Bobnar, ki je delovanje Policijske uprave Celje izjemno pohvalila: "Delo PU Celje velja za dobro in tudi z novim direktorjem se to dobro dleo nadaljuje. Verjamem, da bomo v prihodnosti lahko okrepili še strokovni kader, ki je že zdaj visoko profesionalen in dobro dela. Naše dobro in slabo opravljene naloge namreč občutijo ljudje z imenom in priimkom." Dogodka so se udeležili še direktorica Občinske uprave Občine Laško Tina Rosina, podžupana Matjaž Pikl in Jože Senica, župan Občine Radeče Tomaž Režun, župan MO Celje Bojan Šrot ter drugi župani in predstavniki občin, prav tako so bili prisotni policisti, ki so prejeli priznanja. Podeljena so bila priznanja za 10, 20 in 30 let dela v policiji ter bronasti, srebrni in zlati ščit.Občini Laško je generalna direktorica izročila priznanje za dolgoletno izjemno dobro sodelovanje pri zagotavljanju varnosti občanov.
V kulturnem programu je nastopil Policijski orkester.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi