Logo MojaObčina.si

Laško

DANES
13°C
-3°C
JUTRI
14°C
-4°C
Deli
1822

Dirka po Sloveniji je imela leteči cilj v Laškem

26. mednarodna kolesarska Dirka po Sloveniji, ki poteka od 19. do 23. junija, je imela prvi dan leteči cilj v Laškem.125 kolesarjev najboljših svetovnih ekip je ob cesti pozdravila množica navijačev, ki so spodbujali prav vse tekmovalce. Dobro uro preden so kolesarji prispeli v Rimske Toplice in nato še v Laško je 400 otrok iz Osnovne šole Primoža Trubarja  pripravilo živ napis #myLaško, ki so ga posneli iz helikopterja.Občina Laško je že stalna destinacija, kjer poteka dirka. Spomnimo še, da je bilo Laško lani tista destinacija, ki je še posebej izstopala. Prejeli smo nagrado za izvirno promocijo. Ob dirki je Slovenijo in tudi našo občino spoznavalo več milijonov televizijskih gledalcev in uporabnikov družbenih omrežij. Verjamemo, da je bilo tako tudi letos.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi