Logo MojaObčina.si

Križevci

JUTRI
2°C
-7°C
NED.
3°C
-8°C
Deli
2971

Pohod za članic GZ Križevci

V soboto 23. junija je GZ Križevci organizirala prvi pohod za članice. Pohoda se je udeležilo 29 žensk, ki so vključene v gasilsko organizacijo. Pohod je trajal dobro uro s pričetkom pri hangarju pred Krapjem ob 9.00 uri. Nato smo nadaljevale pot skozi gozd in prečkale reko Muro z brodom ter nadaljevale druženje na otoku ljubezni v Ižakovcih. Za dobrodošlico smo dobile tudi ljubezenski napoj. Tam smo si ogledale edini plavajoči mlin na Muri in imele kratko predstavitev zgodovine poklica büjraš. Na žerjavici smo si pajale kruh, kot so to počeli nekoč ob delu pri Muri, ko so zajezovali reko. Druženje je bilo prijetno, zato nam je čas hitro minil. Na koncu sta nas prišla pozdravit tudi predstavnika GZ Križevci predsednik Denis Čuk in poveljnik Miran Ros ter nam namenila par besed. Veselimo se že naslednjega srečanja članic.

 

Z gasilskim pozdravom Na pomoč!   

 

 

 Komisija za članice GZ Križevci

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!