Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 18.11.2018

oblačno
Popoldne bo v zahodni Sloveniji delno jasno, drugod pretežno oblačno. Pihal bo vzhodni veter, na Primorskem zmerna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 1 do 5, na Goriškem in ob morju do 10 °C.
1°C | 5°C
ponedeljek, 19.11.2018
2°C | 3°C
torek, 20.11.2018
2°C | 2°C
sreda, 21.11.2018
2°C | 5°C
četrtek, 22.11.2018
4°C | 6°C
Opozorila
Nedelja, 18.11.2018 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
1°C
5°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Pohod za članic GZ Križevci


DRUŠTVA

| |
29.06.2018      12:29
A A

Pohod za članic GZ Križevci



Deli:

V soboto 23. junija je GZ Križevci organizirala prvi pohod za članice. Pohoda se je udeležilo 29 žensk, ki so vključene v gasilsko organizacijo. Pohod je trajal dobro uro s pričetkom pri hangarju pred Krapjem ob 9.00 uri. Nato smo nadaljevale pot skozi gozd in prečkale reko Muro z brodom ter nadaljevale druženje na otoku ljubezni v Ižakovcih. Za dobrodošlico smo dobile tudi ljubezenski napoj. Tam smo si ogledale edini plavajoči mlin na Muri in imele kratko predstavitev zgodovine poklica büjraš. Na žerjavici smo si pajale kruh, kot so to počeli nekoč ob delu pri Muri, ko so zajezovali reko. Druženje je bilo prijetno, zato nam je čas hitro minil. Na koncu sta nas prišla pozdravit tudi predstavnika GZ Križevci predsednik Denis Čuk in poveljnik Miran Ros ter nam namenila par besed. Veselimo se že naslednjega srečanja članic.

 

Z gasilskim pozdravom Na pomoč!   

 

 

 Komisija za članice GZ Križevci




0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI OBČINA KRIŽEVCI? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!