Logo MojaObčina.si

Križevci

JUTRI
27°C
16°C
PET.
30°C
18°C
2876

ODMERA NADOMESTILA ZA UPORABO STAVBNEGA ZEMLJIŠČA


S strani Finančnega urada smo bili obveščeni, da boste lastniki stanovansjkih nepremičnin in poslovnih prostorov, po 20. juniju 2019 prejeli položnice za odmero nadomestila za uporabo stavbnega zemljišča.
Znesek odmere za stanovanjske objekte ostaja nespremenjen glede na lansko leto.
Število položnic, ki jih boste prejeli, je odvisno od višine nadomestila. Največ zavezancev bo prejelo dne položnici. Prva bo v plačilo zapadla 5.avgusta 2019, druga pa jeseni. Svetujemo vam, da upoštevate rok plačila, in si ne povzročate dodatnih stroškov s plačilom zamudnih obresti.
Naprošamo vas, da sporočite vsakršne spremembe lastništva, do katerih pride med letom ( zaradi prodaje, dedovanja, darilnih pogodb), da se pravočasno sporoči nove zavezance za odmero.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi