Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.02.2018

delno oblačno
Danes bo na Primorskem sončno, drugod povečini oblačno. Rahlo sneženje bo povsod ponehalo. Popoldne se bo tudi na severovzhodu delno zjasnilo. Ponekod bo pihal severovzhodni veter na Primorskem zmerna do močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem do 8 °C.
-3°C | -1°C
nedelja, 25.02.2018
-11°C | -7°C
ponedeljek, 26.02.2018
-11°C | -5°C
torek, 27.02.2018
-10°C | -5°C
Opozorila
Sobota, 24.2.2018 ob 10h
Najmočnejši sunki burje na Primorskem bodo ponekod presegali hitrost 100 km na uro.
-3°C
-1°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Društva

6 EKIP JE ODNESLO KAR 6 POKALOV NA OBČINSKEM ......


GASILCI IN ZAŠČITA, DRUŠTVA

| |
06.06.2017      11:38
A A

6 EKIP JE ODNESLO KAR 6 POKALOV NA OBČINSKEM TEKMOVANJU GZ KRIŽEVCI !



Deli:

NAŠIH 6 EKIP JE ODNESLO KAR 6 POKALOV NA OBČINSKEM TEKMOVANJU GZ KRIŽEVCI !


V nedeljo, 4. 6. 2017, na sončen in vroč dan, se je na Grabah odvilo občinsko tekmovanje Gasilske zveze Križevci. Prostovoljna gasilska društva so se pomerila v kategorijah pionirk, pionirjev, mladincev, članov in članic A in B ter veteranov. Tekmovala so vsa GD v GZ, skupaj je bilo kar 40 ekip.

Pionirji in pionirke so tekmovali v vaji z vedrovko, štafeti s prenosom vode in v razvrščanju. Mladinci so se pomerili v mokri vaji s hidrantom, vaji razvrščanja in v teoretičnem testiranju. Člani A so se tako kot članice A ter člani in članice B pomerili v taktični mokri vaji, vaji razvrščanja in v teoretičnem testiranju. Starejši gasilci in gasilke oziroma veterani pa so se pomerili v vaji s hidrantom in vaji raznoterosti.

Na tekmovanju so bili prisotni podpredsednik GZS, regijski poveljnik in poveljnik GZ Križevci tovariš Milan Antolin, predsednik GZ Križevci tovariš Dragutin Rakuša, župan občine Križevci mag. Branko Belec in ravnateljica OŠ Križevci ga. Vasilija Stolnik. Vsi so bili zadovoljni z rezultati, obenem so se zahvalili organizatorju tekmovanja PGD Grabe.

PGD Stara Nova vas je doseglo naslednje rezultate:

 

Pionirke          1. mesto
Mladinci          2. mesto
Člani B            2. mesto
Veterani          3. mesto
Pionirji            3. mesto
Člani A            3. mesto

 

Ko vse skupaj združimo, vidimo, da so lahko pogoji še tako dobri, a ne pomenijo nič, če v miselnosti ljudi ni prisotna zavest o pripadnosti skupnosti. Nobeno vodstvo ni tako sposobno, da bi lahko toliko ustvarilo samo, najpomembnejši smo ljudje, gasilci in gasilke, ki vsako zamisel in nalogo rešimo in udejanjimo na najboljši možen način.

Ob koncu se moram zahvaliti vsem gasilcem, staršem, krajanom, še posebej mentorjem, organizatorjem, gasilski zvezi in občini Križevci, da na kakršenkoli način pomagate, da skupaj krojimo razvoj in delovanje našega poslanstva.

 

Kar pa se tiče naše skupne pretečene poti, ni nobenega dvoma, da so prenekatere naše zmage in zadovoljstva tudi plod Vašega truda in trdega dela.

 

Z gasilskim pozdravom:

»V slogi je moč, na pomoč!«

 

Predsednik: Danijel Lesničar

 




0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI PROSTOVOLJNO GASILSKO DRUŠTVO STARA NOVA VAS? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Februar 24 25 26 27 28 1 2 3 4 5
28.02.2018 | Tečaji in delavnice
Izdelovanje verižic iz papirja
01.03.2018 | Tečaji in delavnice
Prometni dan "Varne šolske poti"
03.03. - 04.03.2018 | Družabni dogodki
15. KONJENIŠKI PLES
04.03.2018 | Šport
VPIS V TEČAJE ŠOLANJA PSOV
26.02.201 | Tečaji in delavnice
BREZPLAČNO POČITNIŠKO VARSTVO OTROK Z DELAVNICAMI
26.02.2018 | Tečaji in delavnice
Policijska akademija detektiva Frančeka v Termah Banovci
28.02.2018 | Tečaji in delavnice
Izdelovanje verižic iz papirja
01.03.2018 | Tečaji in delavnice
Prometni dan "Varne šolske poti"
03.03. - 04.03.2018 | Družabni dogodki
15. KONJENIŠKI PLES

Bodite prvi pri oddaji mnenja.