Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.04.2018

jasno
Ponoči bo jasno. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 4 do 10, ob morju okoli 12°C.
11°C | 24°C
sobota, 21.04.2018
6°C | 24°C
nedelja, 22.04.2018
6°C | 27°C
ponedeljek, 23.04.2018
10°C | 26°C
Opozorila
Četrtek, 19.4.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
24°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Društva

6 EKIP JE ODNESLO KAR 6 POKALOV NA OBČINSKEM ......


GASILCI IN ZAŠČITA, DRUŠTVA

| |
06.06.2017      11:38
A A

6 EKIP JE ODNESLO KAR 6 POKALOV NA OBČINSKEM TEKMOVANJU GZ KRIŽEVCI !Deli:

NAŠIH 6 EKIP JE ODNESLO KAR 6 POKALOV NA OBČINSKEM TEKMOVANJU GZ KRIŽEVCI !


V nedeljo, 4. 6. 2017, na sončen in vroč dan, se je na Grabah odvilo občinsko tekmovanje Gasilske zveze Križevci. Prostovoljna gasilska društva so se pomerila v kategorijah pionirk, pionirjev, mladincev, članov in članic A in B ter veteranov. Tekmovala so vsa GD v GZ, skupaj je bilo kar 40 ekip.

Pionirji in pionirke so tekmovali v vaji z vedrovko, štafeti s prenosom vode in v razvrščanju. Mladinci so se pomerili v mokri vaji s hidrantom, vaji razvrščanja in v teoretičnem testiranju. Člani A so se tako kot članice A ter člani in članice B pomerili v taktični mokri vaji, vaji razvrščanja in v teoretičnem testiranju. Starejši gasilci in gasilke oziroma veterani pa so se pomerili v vaji s hidrantom in vaji raznoterosti.

Na tekmovanju so bili prisotni podpredsednik GZS, regijski poveljnik in poveljnik GZ Križevci tovariš Milan Antolin, predsednik GZ Križevci tovariš Dragutin Rakuša, župan občine Križevci mag. Branko Belec in ravnateljica OŠ Križevci ga. Vasilija Stolnik. Vsi so bili zadovoljni z rezultati, obenem so se zahvalili organizatorju tekmovanja PGD Grabe.

PGD Stara Nova vas je doseglo naslednje rezultate:

 

Pionirke          1. mesto
Mladinci          2. mesto
Člani B            2. mesto
Veterani          3. mesto
Pionirji            3. mesto
Člani A            3. mesto

 

Ko vse skupaj združimo, vidimo, da so lahko pogoji še tako dobri, a ne pomenijo nič, če v miselnosti ljudi ni prisotna zavest o pripadnosti skupnosti. Nobeno vodstvo ni tako sposobno, da bi lahko toliko ustvarilo samo, najpomembnejši smo ljudje, gasilci in gasilke, ki vsako zamisel in nalogo rešimo in udejanjimo na najboljši možen način.

Ob koncu se moram zahvaliti vsem gasilcem, staršem, krajanom, še posebej mentorjem, organizatorjem, gasilski zvezi in občini Križevci, da na kakršenkoli način pomagate, da skupaj krojimo razvoj in delovanje našega poslanstva.

 

Kar pa se tiče naše skupne pretečene poti, ni nobenega dvoma, da so prenekatere naše zmage in zadovoljstva tudi plod Vašega truda in trdega dela.

 

Z gasilskim pozdravom:

»V slogi je moč, na pomoč!«

 

Predsednik: Danijel Lesničar

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI PROSTOVOLJNO GASILSKO DRUŠTVO STARA NOVA VAS? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


PROSTOVOLJNO GASILSKO DRUŠTVO STARA NOVA VAS
PROSTOVOLJNO GASILSKO DRUŠTVO STARA NOVA VAS
STARA NOVA VAS 27 A
Tel:041 375 0004

Bodite prvi pri oddaji mnenja.