Logo MojaObčina.si

Križevci

JUTRI
10°C
-1°C
PON.
11°C
-3°C
1566

JAVNA RAZPRAVA O PREDLOGU ODLOKA O PRORAČUNU OBČINE KRIŽEVCI ZA LETO 2021

Spoštovani,


Obveščamo vas, da je Občinski svet Občine Križevci na svoji  15. redni seji  dne 20.1.2021 sprejel sklep, s katerim se potrjuje predlog Odloka o proračunu Občine Križevci za leto 2021 in se posreduje v       15- dnevno javno razpravo. Javna razprava bo trajala do vključno  petka, 05.02.2021.

Pisne predloge in pripombe k predlogu Odloka o proračunu Občine Križevci za leto 2021 lahko posredujete do zgoraj navedenega datuma na naslov: Občina Križevci, Križevci pri Ljutomeru 11, 9242 Križevci pri Ljutomeru ali po elektronski pošti na naslov info@obcina-krizevci.si, s pripisom: » Javna razprava o predlogu odloka o proračunu Občine Križevci za leto 2021.«

Predlog Odloka o proračunu Občine Križevci za leto 2021 je objavljen na spletni strani Občine Križevci  www.obcina-krizevci.si pod rubriko Seje in zapisniki občinskega sveta  2018-2022, 15. seja občinskega sveta.


                                                                                                                                                    Občina Križevci

mag. Branko Belec

                                                                                                                                                         župan

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi