Logo MojaObčina.si
DANES
26°C
9°C
JUTRI
25°C
11°C
Oceni objavo

Najboljšo gasilsko kislo žüpo skuhala ekipa PGD Stara Nova vas

Najboljšo kislo žüpo skuhali Janja, Boris in Marjan (PGD Stara Nova vas).
Gasilci PGD Ljutomer so v soboto, 29.julija 2023, na hipodromu v Ljutomeru organizirali 2. gasilsko kislo žüpo. V tekmovanju se je pomerilo 11 ekip.Ocenjevalno komisijo so sestavljali kuhar Dejan Nemec, podžupan Občine Ljutomer Janko Špindler in predsednik Kasaškega kluba Ljutomer Branko Kristl. Ocenjevali so pogrinjek, urejenost mize, red med kuhanjem ter izgled in okus kisle juhe. Na koncu so odločili, da je najboljšo kislo juho skuhala ekipa PGD Stara Nova vas v sestavi Janja Zamuda, Boris Zamuda in Zver Marjan. Drugo mesto je osvojila združena ekipa Alibi bar  in Vzdrževanje poslovnih objektov Franc Mavrič, tretje mesto pa ekipa ljutomerskega območnega združenja Zveze veteranov vojne za Slovenijo. Prve tri ekipe so prejele pokale, vsi udeleženci pa zahvale.

Za ekipo so na hipodromu v Ljutomeru navijali sorodniki, prijatelji, domači gasilci, podžupan občine Križevci in predsednik GZ Križevci Danijel Lesničar in tajnik GZ Križevci Rajko Vršič.

Oglejte si tudi