Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 28.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo delno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 20 stopinj Celzija.
16°C | 30°C
četrtek, 29.06.2017
19°C | 27°C
petek, 30.06.2017
16°C | 29°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
13°C | 25°C
Opozorila
Torek, 27.6.2017 ob 19h
V sredo popoldne in zvečer bodo že lahko nastale močnejše nevihte, ob prehodu vremenske fronte v noči na četrtek pa bodo krajevni nalivi in močnejši sunki vetra, ni izključen pojav toče.
16°C
30°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Zbor članov KUD Križevci pri Ljutomeru


KULTURA

| |
18.03.2017      16:43
A A

Zbor članov KUD Križevci pri LjutomeruDeli:
V petek 17. marca je ob 19. uri v gostilni Šadl potekal redni letni Zbor članov Kulturnega društva iz Križevcev pri Ljutomeru. Vodje sekcij (folklorna, gledališka, likovna, literarna, sekcija za ohranjanje kulturne dediščine) ter predsednica Silva Duh so poročali o opravljenem delu v preteklem letu. Prireditve, ki so jih izvedli, so bile dobro obiskane, kar razumejo kot potrditev svojega dela. V letošnjem letu praznujejo 70 let delovanja folklorne skupine v okviru Kulturnega društva, kar bodo obeležili 11. in 12. maja z razstavo fotografij in izdajo jubilejnega biltena ter 6. folklornim večerom. Povabili bodo vse, ki so doslej plesali v folklorni skupini Kulturnega društva. Izvedli pa bodo tudi ostale prireditve, ki so postale že tradicionalne (Slavičev večer, Miklavževanje, Čarobni december, Blagoslov konjev), izvedli bodo tudi nekaj literarnih delavnic in večer skečev v novembru. Za novega podpredsednika je bil izvoljen Milan Slavič iz Stare Nove vasi. Prisotne je v imenu občine Križevci pozdravil podžupan g. Bogomir Gabrc, ki je izrazil zadovoljstvo z njihovim delom in jim dal spodbudo za nadaljnje delo. Predsednica se je zahvalila vsem aktivnim članom za zavzeto delo. Kulturno društvo vabi v svoje vrste nove, predvsem mlajše člane, ki bi v društvo prinseli dodatno energijo.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KULTURNO DRUŠTVO KRIŽEVCI PRI LJUTOMERU? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Številka: D1
Izšla: 01.03.2017

Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 28 29 30 1 2 3 4 5 6 7
28.06.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.