Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 21.10.2018

pretežno oblačno
Ponoči se bo od severovzhoda pooblačilo, zjutraj bo ponekod v vzhodni Sloveniji že rahlo deževalo. Na Primorskem bo spet zapihala burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 4 do 9, ob morju in v Vipavski dolini okoli 11 °C.
8°C | 13°C
ponedeljek, 20.10.2018
7°C | 20°C
torek, 22.10.2018
7°C | 15°C
sreda, 23.10.2018
6°C | 15°C
četrtek, 24.10.2018
6°C | 14°C
Opozorila
Sobota, 20.10.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
13°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Veseli večer skečev


KULTURA

| |
22.05.2018      7:28
A A

Veseli večer skečevVeseli večer skečev
Veseli večer skečev
Deli:
Kulturno društvo Križevci je v soboto, 19. maja zvečer organiziralo prvi Večer skečev, na katerem so se s svojimi avtorskimi skeči predstavili domače kulturno društvo, KD Kajer iz Bučečovcev, otroška gledališka skupina KD Janez Čuk iz Vučje vasi in KD Cven. Prav na Cvenu imajo večeri skečev že dolgoletno tradicijo in tokrat so se križevskemu občinstvu predstavili s svojim prvim skečem Spomenik. Vse skupine so ponudile pristen in zdrav humor, ki so ga obiskovalci vsakokrat pozdravili z obilico smeha in bogatim aplavzom. Po kvaliteti, humornosti in aktualnosti ni zaostajal Marko Kočar, ki je nastopal med posameznimi šestimi nastopi gledaliških skupin. Za večer skečev je napisal in predstavil dve novi pesmi na temo skorajšnjih volitev. V današnjih časih bi takih večerov potrebovali več.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KULTURNO DRUŠTVO KRIŽEVCI PRI LJUTOMERU? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


KULTURNO DRUŠTVO KRIŽEVCI PRI LJUTOMERU
KULTURNO DRUŠTVO KRIŽEVCI PRI LJUTOMERU
KRIŽEVCI PRI LJUTOMERU 11
Tel:041 728 048

Bodite prvi pri oddaji mnenja.