Logo MojaObčina.si

Križevci

JUTRI
29°C
18°C
SRE.
27°C
18°C
3191

Veseli večer skečev

Kulturno društvo Križevci je v soboto, 19. maja zvečer organiziralo prvi Večer skečev, na katerem so se s svojimi avtorskimi skeči predstavili domače kulturno društvo, KD Kajer iz Bučečovcev, otroška gledališka skupina KD Janez Čuk iz Vučje vasi in KD Cven. Prav na Cvenu imajo večeri skečev že dolgoletno tradicijo in tokrat so se križevskemu občinstvu predstavili s svojim prvim skečem Spomenik. Vse skupine so ponudile pristen in zdrav humor, ki so ga obiskovalci vsakokrat pozdravili z obilico smeha in bogatim aplavzom. Po kvaliteti, humornosti in aktualnosti ni zaostajal Marko Kočar, ki je nastopal med posameznimi šestimi nastopi gledaliških skupin. Za večer skečev je napisal in predstavil dve novi pesmi na temo skorajšnjih volitev. V današnjih časih bi takih večerov potrebovali več.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi