Logo MojaObčina.si
DANES
1°C
-2°C
JUTRI
4°C
-2°C

Druženje vaščanov Stare Nove vasi in Dobrave

KORK Stara Nova vas, PGD Stara Nova vas, vaški odbor in vaški pastoralni svet so organizatorji srečanja vaščanov Stare Nove vasi in Dobrave. Na vabilo so zapisali: »Leto 2022 se počasi poslavlja. To je čas, ko se ozremo v preteklost in pogledamo, s kakšnimi izzivi smo se srečevali, koliko krat smo klonili, koga smo izgubili, ... Prepričani smo, da smo v letu 2022 bili uspešni in zdravi.«  Srečanje se je odvijalo 30.12.2022 pri kapeli v Stari Nova vasi.  Družabno srečanje krajanov je popestril nastop družine Fekonja iz Krapja.

 

Pesnik Tone Pavček pravi, »da je sreča srečati prave ljudi, ki v tebi pustijo dobre sledi, zato izkoristimo vsako priliko za prijetna srečanja in poskrbimo za dobre sledi.«  

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi