Logo MojaObčina.si
DANES
1°C
-2°C
JUTRI
4°C
-2°C

Čarobni december

Kot uvod v predpraznični čas so v Kulturnem društvu Križevci ponovno pripravili prireditev Čarobni december, v katerem ni manjkalo zapetih in zaigranih pesmi z božično oz. praznično vsebino in znanimi melodijami, ki v nas budijo radost, nostalgijo in odpirajo naša srca. Pesmi so prisrčno zapeli otroci pevskega zbora DO-RE-MI osnovne šole Križevci pod vodstvom zborovodkinje Andreje Sever.
Člani Kulturnega društva pa so pripravili igrico Sami doma, kjer sestri Žanin, Ana in brat Jakob doma sami preživijo popoldne, v katerem se marsikaj dogaja.
Dogodek so z božičnimi pesmimi zaključile članice godalnega kvarteta Glasbene šole Slavka Osterca pod vodstvom prof. Hermine Matjašič, ki je nastopila skupaj z učenkami Vito Borovič, Laro Weis in Katarino Prašiček.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi