JUTRI
10°C
7°C
ČET.
12°C
2°C

zaposlitev

Gorenjska regija
Sobota, 30. Marec. 2024

Skladiščni manipulant (m/ž)

V sodobnem mednarodnem logističnem podjetju z visokotehnološko infrastrukturo ter neštetimi digitalnimi možnostmi in storitvami širimo svojo ekipo in ponujamo zaposlitev za polni delovni čas.
Ponedeljek, 25. Marec. 2024

Pomočnik vodje strežb v Grand Hotel Toplice (m/ž)

Pričakujemo: najmanj V. stopnja gostinske, turistične ali druge ustrezne smeri, vsaj 2 leti izkušenj na področju strežbe in vodenja večje skupine zaposlenih, znanje s področja urejanja razporeda zaposlenih in organizacije dela v obratu, aktivno znanje slovenskega jezika
Nedelja, 24. Marec. 2024

Prodajni svetovalec m/ž

Naloge: aktivna prodaja in svetovanje strankam ter izvajanje promocijskih aktivnosti za pospešeno prodajo v prodajnih enotah, delo na blagajni in izdajanje računov (zaključevanje dnevne prodaje, preverjanje menjalnine v blagajni, ipd.),...
Sreda, 20. Marec. 2024

Skladiščni manipulant

Pričakujemo: samostojnost in natančnost pri delu ter fizično pripravljenost, poznavanje osnov dela z računalnikom....
Torek, 05. Marec. 2024

Samostojni prodajalec (m/ž) v Centru tehnike in gradnje Bovec

K prijavi vabimo kandidate, ki imajo dokončano IV. stopnjo izobrazbe, zaželeno je, da vas raznoliko delo v trgovini veseli, iščemo osebe, ki bodo svetovale kupcem pri izbiri najboljših izdelkov ter ustvarjale prijazno in strokovno storitev, da si jo bodo kupci vtisnili v spomin,...
Sobota, 16. Marec. 2024

Receptor 1 (vodja recepcije) (m/ž)

NALOGE IN ODGOVORNOSTI: vodenje in organiziranje dela v recepciji, sprejemanje gostov in posredovanje informacij, sprejemanje rezervacij, sprejemanje naročil prodajne službe in dnevno sodelovanje s hotelsko gospodinjo in vodjem recepcij.
Nedelja, 31. Marec. 2024

Kuhar, m/ž, Kranj

Delovne naloge: regeneriranje in samostojna priprava jedi, organiziranje dela in samostojno kuhanje..

Receptor 2 (m/ž)

NALOGE IN ODGOVORNOSTI: izvajanje recepcijskih del in blagajniškega poslovanja (registriranje računov in izročanje računov ob odhodu), Sprejemanje gostov in posredovanje informacij, sprejemanje rezervacij, urejanje rezervacij, registriranje hotelskih računov in izročanje računov ob odhodu, vodenje zapisov o prejetih plačilih in usklajevanje le-teh s sprejeto gotovino