Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.07.2018

jasno
Danes bo pretežno jasno, le v severovzhodni Sloveniji občasno zmerno oblačno. Najvišje dnevne temperature bodo od 28 do 33 °C.
15°C | 31°C
petek, 18.07.2018
16°C | 31°C
sobota, 20.07.2018
17°C | 31°C
nedelja, 21.07.2018
18°C | 31°C
ponedeljek, 22.07.2018
17°C | 27°C
Opozorila
Četrtek, 19.7.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
31°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Zimski treking pokal Komenda


ŠPORT

| |
25.02.2017      20:54
A A

Zimski treking pokal KomendaPredstavitev poti pred startom
Predstavitev poti pred startom
Deli:
Sobotno jutro nam je postreglo z idilično podobo – travnike je čez noč pobelilo in prvi sončni žarki so nas izza dreves že prijazno vabili v naravo. Romana Zupan je dala še zadnje napotke mladinkam, ki so prijazno ponudile svojo pomoč in prvi udeleženci so že prišli. Na Zimskem treking pokalu Komenda, ki smo ga organizirali pod okriljem Lenuh.si pri Planinskem domu Milana Šinkovca se je zbralo zavidljivo število športnikov in rekreativcev željnih užitkov v naravi. Preko 80 se jih je podalo na proge različnih dolžin – 2 km v družinski, 10 km v aktivni in dog trek ter 20 km v pohodniški kategoriji. Gregor Zupan in Blaž Kölner sta kontrolne točke postavila premišljeno – tako, da so udeleženci uživali v razgledih iz Sidraža, Sv. Lenarta in Šenturške gore na dolino, po kateri so se podile meglice. Vsi udeleženci so s progami opravili z odliko – vrnili so se nasmejanih in zadovoljnih obrazov.

Med dekleti sta bili v pohodniški kategoriji najhitrejši mladinka Klara Zupanc Korošec in Nataša Aljančič, članica OK Komenda in društva Pustolovec Rajd. Med moškimi je v pohodniški kategoriji zmagal Brane Malus – član OK Komenda, ki je prednost domačega terena in pridobljenega orientacijskega znanja odlično izkoristil v svoj prid. V aktivni kategoriji je prav tako slavil naš član – Simon Kurinčič.

Dogajanje na pustno soboto so popestrile še maškare, ki so se tudi podale na progo. Na koncu je vse udeležence čakal slasten marmeladni krof in vroč planinski čaj. Z eno besedo - dan je bil popoln – najprej aktivnost na svežem zraku, nato pa druženje s prijatelji in znanci.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ORIENTACIJSKI KLUB KOMENDA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!