Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.09.2018

oblačno
Zvečer bo pretežno jasno, ponoči pa se bo postopno pooblačilo. Zjutraj bo v severnih in ponekod v zahodnih krajih začelo deževati, sprva bo lahko kje tudi zagrmelo. Jutranje temperature bodo od 12 do 17, na Primorskem od 17 do okoli 20 °C.
16°C | 18°C
nedelja, 23.09.2018
11°C | 25°C
ponedeljek, 24.09.2018
13°C | 19°C
torek, 25.09.2018
4°C | 16°C
sreda, 26.09.2018
3°C | 16°C
Opozorila
Petek, 21.9.2018 ob 18h
Jutri dopoldne bodo predvsem na Gorenjskem, severnem Primorskem in deloma v osrednji Sloveniji možni krajevni nalivi, zaradi katerih pričakujemo močnejši porast hudourniških vodotokov.
16°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Orientacisti OK Komenda uspešni v Lenartu v ......


ŠPORT

| |
05.04.2017      21:11
A A

Orientacisti OK Komenda uspešni v Lenartu v Slovenskih goricahDeli:

Na hipodromu v Lenartu se je sredi nedeljskega dopoldneva na tekmi slovenske orientacijske lige (SOL2) ponovno zbrala orientacijska druščina. V njej je bilo tudi preko 30 komendskih tekačev. Prebujajoča se narava je v soncu kar klicala k teku ali hoji po gozdu in iskanju kontrolnih točk. Vsi smo jih našli in se utrujeni, a z nasmehom na obrazu, da nam je uspelo, vrnili na prireditveni prostor. Med rezultati naj izpostavimo le uspeh Matica Blaža, ki je v elitni kategoriji, ki je tokrat štela za državno prvenstvo na ultra dolgih progah, zasedel odlično 5. mesto. Čestitke vsem!  
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ORIENTACIJSKI KLUB KOMENDA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!