Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.09.2018

oblačno
Popoldne bo oblačno in deževno. Predvsem na Primorskem bodo sprva možne posamezne nevihte, tam bo začela pihati zmerna burja. Hladilo se bo, popoldanske temperature bodo le od 10 do 13, ob morju okoli 18 °C.
16°C | 18°C
nedelja, 23.09.2018
12°C | 24°C
ponedeljek, 24.09.2018
14°C | 20°C
torek, 25.09.2018
5°C | 18°C
sreda, 26.09.2018
3°C | 17°C
Opozorila
Sobota, 22.9.2018 ob 13h
Popoldne bodo predvsem na Gorenjskem, severnem Primorskem in deloma v osrednji Sloveniji možni krajevni nalivi, zaradi katerih pričakujemo močnejši porast hudourniških vodotokov.
16°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

21. mlički race - občinsko prvenstvo v ......


ŠPORT, TURIZEM, ŠOLSTVO, SOSED SOSEDU

| |
10.01.2018      22:24
A A

21. mlički race - občinsko prvenstvo v gorskem kolesarstvustart 21.mlički rase
start 21.mlički rase
Deli:

Gorski kolesarji so zopet merili moči na odprtem občinskem prvenstvu v Suhadolah, ki je bilo že 21. po vrsti.
V hladnem in oblačnem vremenu se je zbralo lepo število kolesarjev, ki jih je večina vajenih tudi takšnih pogojev. Zato je potrebno nekoliko več časa za ogrevanje. Žal pa se je že na ogrevanju zgodila neljuba dogodka. Cestni kolesar Rog-As  Marko Jeretina si je ob padcu poškodoval zapestje, Mohor Vrhovnik iz Calcita bike team-a je bil premočan med ogrevajem in strgal verigo, tako sta dirko spremljala kot gledalca. Na najkrajšo, 200m dolgo progo, so se najprej podali najmlajši, ki so ob bučnem navijanju staršev zadovoljno vrteli pedala. Na malo daljšo 600m progo so se podali mlajši osnovnošolci, v tej kategoriji je bil samo en domači tekmovalec Starovasnik Timotej. Na obeh progah je tekmovalo po 6 temovalcev v posamezni starostni kategoriji ločeni po spolu tako, da so vsi prejeli kolajne in sladke nagrade, ki so jih nato s ponosom kazali staršem in številnim navijačem, ki so jih nagradili z aplavzom. Starejši dečki in deklice, članice in člani ter veteranke in veterani so se pomerili na 4,5km dolgi progi do mlinčkov. Letos je bil močnejši  kolesar iz Calcit bike team-a Štajnar Gašper iz Iga pred domačinom Avbelj Blažem in Koncilijo Mihom iz kluba Rog-As . Na nehvaležnem četrtem mestu se je uvrstil Domen Avbelj, ki sta en dan prej z bratom premagovala stopnice v znameniti kristalni palači. Domen se je uvrstil na odlično 11. mesto absolutno.

 

Za 21. občinsko prvenstvo v gorskem kolesarstvu je tako slavil Blaž Avbelj (Rog-AS), drugi je bil Miha Koncilija ( trener ml. mladincev Rog- AS), tretji  Domen Avbelj. Med tekmovalkami je osvojila prvo mesto absolutno Zdenka Lah.
Povezave:www.suhadole.si
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ŠPORTNO DRUŠTVO SUHADOLE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


ŠPORTNO DRUŠTVO SUHADOLE
ŠPORTNO DRUŠTVO SUHADOLE
SUHADOLE 42 D
Tel:051675353
Koledar dogodkov Preglej vse
September 22 23 24 25 26 27 28 29 30 1
22.09.2018
Danes ni dogodkov.
01.09.2018 | Šport
JUDO - novi vpisi
01.09.2018 | Šport
JUDO - novi vpisi

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo