Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 19.02.2018

oblačno
Ponoči bo oblačno, predvsem ponekod na Notranjskem in Kočevskem bo občasno rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem zmerna do močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do 0, na Primorskem do 4 °C.
0°C | 2°C
torek, 20.02.2018
-1°C | 3°C
sreda, 21.02.2018
0°C | 3°C
četrtek, 22.02.2018
-2°C | 1°C
petek, 23.02.2018
-1°C | 2°C
Opozorila
Nedelja, 18.2.2018 ob 18h
Do ponedeljka dopoldne bodo na Primorskem na izpostavljenih mestih najmočnejši sunki burje okoli 100 km/h.
0°C
2°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

21. mlički race - občinsko prvenstvo v ......


ŠPORT, TURIZEM, ŠOLSTVO, SOSED SOSEDU

| |
10.01.2018      22:24
A A

21. mlički race - občinsko prvenstvo v gorskem kolesarstvustart 21.mlički rase
start 21.mlički rase
Deli:

Gorski kolesarji so zopet merili moči na odprtem občinskem prvenstvu v Suhadolah, ki je bilo že 21. po vrsti.
V hladnem in oblačnem vremenu se je zbralo lepo število kolesarjev, ki jih je večina vajenih tudi takšnih pogojev. Zato je potrebno nekoliko več časa za ogrevanje. Žal pa se je že na ogrevanju zgodila neljuba dogodka. Cestni kolesar Rog-As  Marko Jeretina si je ob padcu poškodoval zapestje, Mohor Vrhovnik iz Calcita bike team-a je bil premočan med ogrevajem in strgal verigo, tako sta dirko spremljala kot gledalca. Na najkrajšo, 200m dolgo progo, so se najprej podali najmlajši, ki so ob bučnem navijanju staršev zadovoljno vrteli pedala. Na malo daljšo 600m progo so se podali mlajši osnovnošolci, v tej kategoriji je bil samo en domači tekmovalec Starovasnik Timotej. Na obeh progah je tekmovalo po 6 temovalcev v posamezni starostni kategoriji ločeni po spolu tako, da so vsi prejeli kolajne in sladke nagrade, ki so jih nato s ponosom kazali staršem in številnim navijačem, ki so jih nagradili z aplavzom. Starejši dečki in deklice, članice in člani ter veteranke in veterani so se pomerili na 4,5km dolgi progi do mlinčkov. Letos je bil močnejši  kolesar iz Calcit bike team-a Štajnar Gašper iz Iga pred domačinom Avbelj Blažem in Koncilijo Mihom iz kluba Rog-As . Na nehvaležnem četrtem mestu se je uvrstil Domen Avbelj, ki sta en dan prej z bratom premagovala stopnice v znameniti kristalni palači. Domen se je uvrstil na odlično 11. mesto absolutno.

 

Za 21. občinsko prvenstvo v gorskem kolesarstvu je tako slavil Blaž Avbelj (Rog-AS), drugi je bil Miha Koncilija ( trener ml. mladincev Rog- AS), tretji  Domen Avbelj. Med tekmovalkami je osvojila prvo mesto absolutno Zdenka Lah.
Povezave:www.suhadole.si
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ŠPORTNO DRUŠTVO SUHADOLE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


ŠPORTNO DRUŠTVO SUHADOLE
ŠPORTNO DRUŠTVO SUHADOLE
SUHADOLE 42 D
Tel:051675353
Koledar dogodkov Preglej vse
Februar 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
19.02.2018
Danes ni dogodkov.
27.02.2018 | Tečaji in delavnice
ZDRAVILNA ZELIŠČA

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo