Logo MojaObčina.si

Komenda

JUTRI
28°C
18°C
ČE.
29°C
17°C
Deli
1591

Slovenski kulturni praznik

Z zgodbami iz življenja poeta dr. Franceta Prešerna je pred slovenskim kulturnim praznikom Kulturno društvo Komenda v četrtek, 7. februarja, zvečer v dvorani Kulturnega doma pripravilo praznični program. Nastopili so ženski komorni zbor Vox Annae iz Tunjic pri Kamniku, Mekinjski oktet in člani Društva umetnih kulturnikov Kaj Ti Mar Darko Mavsar, Boštjan Peršin in Miro Pogačar s pripovedmi iz Prešernovega življenja. Z njemu poznano miselno besedo je program povezoval Darko Mavsar.

Bil je lep praznični večer. Še dobro pa, da je bila v dvorani tudi TV Komenda. Tako ga bo morda vsaj doma na televizorju lahko še kdo pogledal, saj je bila dvorana Kulturnega doma, bolj kot ne, napol prazna.

- A. Ž.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi