Logo MojaObčina.si

Komenda

JUTRI
2°C
-2°C
PON.
2°C
-3°C
Deli
5607

Skupina The Eccentrics je skupaj z Anjo Pustak Lajovic posnela novo pesem, z zelo močnim sporočilom

Mlada glasbena zasedba, ki se nekako trudi pomagati ljudem v stiski, posebno pa otrokom, so pred tednom dni posneli pesem z naslovom VSAK OTROK, skupaj z Anjo Pustak Lajovic, ki je slepa že od rojstva. To je njihova prva skupna skladba za katero je besedilo napisala Anja Pustak Lajovic, melodijo pa je delo  spretnih prstov kitarista skupine Tadej Zorman. Ta pesem bo tudi nekako vodilna pesem na jutrišnjem dnevu POHOD RDEČIH BALONOV v Kamniku.
Še nekaj besed o tej glasbeni skupini. Sestali so se pred tremi leti ravno za pomoč otrokom s posebnimi potrebami. Skupino sestavljajo vokalistka Ela Zupin, ki prihaja iz Križa pri Komendi, Bobnarka Tanea Lipovšek, ki ima komaj rosnih 12 let in prihaja iz Trzina, Vokalist Miha Šoštar, ki prihaja iz Ljubljane in ima cerebralno paralizo. Na klaviaturah je Uroš Koščak , ki ima ravno tako cerebralno paralizo in prihaja iz rejniške družine v Kamniku, Na bas kitari je Domen Kocjančič in na električni kitari Tadej Zorman. Pred časom , pa se jim je pridružila še Anja Pustak Lajovic, ki prihaja iz Trbovelj. To je skupina , ki bo letos zopet sodelovala na 9.tradicionalnem koncertu za otroke s posebnimi potrebami z naslovom URESNIČIMO SANJE. Več o tem koncertu vam sporočimo kmalu.
Upamo, da vam bo skladba všeč in da jo boste sprejeli za svojo.

Povezava za pesem VSAK OTROK;

https://www.youtube.com/watch?v=6lmL-6utdME

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij