Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 26.04.2018

pretežno oblačno
Ponoči in zjutraj se bo na severu in v hribovitih krajih na zahodu države pooblačilo. Drugje bo zjutraj še deloma jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 8 do 15 °C
11°C | 21°C
petek, 27.04.2018
10°C | 22°C
sobota, 28.04.2018
10°C | 26°C
nedelja, 29.04.2018
11°C | 25°C
Opozorila
Sreda, 25.4.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
21°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Skupina The Eccentrics je skupaj z Anjo ......


NOVICE

| |
03.03.2018      10:35
A A

Skupina The Eccentrics je skupaj z Anjo Pustak Lajovic posnela novo pesem, z zelo močnim sporočilomČlani skupine TEH ECCENTRICS skupaj z ANJO PUSTAK LAJOVIC
Člani skupine TEH ECCENTRICS skupaj z ANJO PUSTAK LAJOVIC
Deli:
Mlada glasbena zasedba, ki se nekako trudi pomagati ljudem v stiski, posebno pa otrokom, so pred tednom dni posneli pesem z naslovom VSAK OTROK, skupaj z Anjo Pustak Lajovic, ki je slepa že od rojstva. To je njihova prva skupna skladba za katero je besedilo napisala Anja Pustak Lajovic, melodijo pa je delo  spretnih prstov kitarista skupine Tadej Zorman. Ta pesem bo tudi nekako vodilna pesem na jutrišnjem dnevu POHOD RDEČIH BALONOV v Kamniku.
Še nekaj besed o tej glasbeni skupini. Sestali so se pred tremi leti ravno za pomoč otrokom s posebnimi potrebami. Skupino sestavljajo vokalistka Ela Zupin, ki prihaja iz Križa pri Komendi, Bobnarka Tanea Lipovšek, ki ima komaj rosnih 12 let in prihaja iz Trzina, Vokalist Miha Šoštar, ki prihaja iz Ljubljane in ima cerebralno paralizo. Na klaviaturah je Uroš Koščak , ki ima ravno tako cerebralno paralizo in prihaja iz rejniške družine v Kamniku, Na bas kitari je Domen Kocjančič in na električni kitari Tadej Zorman. Pred časom , pa se jim je pridružila še Anja Pustak Lajovic, ki prihaja iz Trbovelj. To je skupina , ki bo letos zopet sodelovala na 9.tradicionalnem koncertu za otroke s posebnimi potrebami z naslovom URESNIČIMO SANJE. Več o tem koncertu vam sporočimo kmalu.
Upamo, da vam bo skladba všeč in da jo boste sprejeli za svojo.

Povezava za pesem VSAK OTROK;

https://www.youtube.com/watch?v=6lmL-6utdME


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Komenda!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo