Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.07.2017

pretežno oblačno
Danes bo dopoldne povečini sončno, zjutraj je lahko nekaj megle. Popoldne bo spremenljivo oblačno s krajevnimi plohami in posameznimi nevihtami. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 25, na Primorskem do okoli 27 stopinj C.
16°C | 25°C
sreda, 26.07.2017
14°C | 25°C
četrtek, 27.07.2017
13°C | 25°C
petek, 28.07.2017
14°C | 30°C
sobota, 29.07.2017
17°C | 30°C
Opozorila
Torek, 25.7.2017 ob 5h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
25°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

ROGLA 2016 – LETOVANJE GASILSKE MLADINE


GASILCI IN ZAŠČITA, DOGODKI

| |
18.08.2016      9:18
A A

ROGLA 2016 – LETOVANJE GASILSKE MLADINEDeli:

Po lanskem poizkusnem taboru, ko nas je na Rogli letovalo 10 gasilcev, se nas je letos odpravilo na zaslužen krajši oddih kar 18.

15 mladincev, dva mentorja in ena mala pripravnica za pionirko. Kar pet dni smo preživeli v enem od najlepših smučarskih in turističnih centrov, ki je tudi poleti zelo zanimiv. En dan smo se kopali v Termah Zreče, kjer smo vsi uživali, še največ na toboganih. Ostale dni, ko smo imeli vreme skoraj zimsko, smo lepe trenutke izkoristili za sankanje po Zlodejevem, se vsak dan kopali v bazenu, na voljo pa smo imeli tudi športno dvorano za igre z žogo, .... Ob odlični hrani v hotelu Planja so bili dnevi, čeprav deževni, še vedno odlični.

Naš glavni cilj je bil prijetno druženje mladih gasilcev, ki so celo leto pridno delali, trenirali in tekmovali. Ob mladostniškem nagajanju (poraba zobne kreme je bila zelo velika), plesu, gledanju filmov in spremljanju olimpijskih iger, so dnevi hitro minili, Spoznali smo tudi nekaj novih prijateljev (predvsem dekleta), in se slikali z Cenetom Prevcem.

Zadnji dan, pa smo se tako kot lani, ustavili v Avtocampu Menina v Savinjski dolini, kjer so vsi uspešno preplezali adrenalinski park, se okrepčali z pizzami in se polni vtisov vrnili v Komendo.

Zapisala: Mihaela Poglajen
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI PROSTOVOLJNO GASILSKO DRUŠTVO KOMENDA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


PROSTOVOLJNO GASILSKO DRUŠTVO KOMENDA
PROSTOVOLJNO GASILSKO DRUŠTVO KOMENDA
GLAVARJEVA CESTA 65
Tel:01 8341193

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo