Logo MojaObčina.si

Komenda

JUTRI
22°C
6°C
NED.
23°C
5°C
Deli
2115

PRVA SEJA NOVEGA OBČINSKEGA SVETA

Izvolili smo za štiri leta
Po županskih oziroma lokalnih volitvah 18. novembra je bila v četrtek, 29. novembra 2018, ob 17. uri  v veliki sejni sobi  Občine Komenda na Glavarjevi cesti v Komendi 1. redna (konstitutivna ) seja novega 14-članskega Občinskega sveta Občine Komenda. Po Poslovniku jo je vodil najstarejši stari-novi občinski svetnik Občinskega sveta Jožef Sušnik. Predsednica občinske volilne komisije Dida Volk je najprej podala poročilo o izidu rednih volitev  svetnikov v občinski svet in rednih volitvah za župana, na kar je novi občinski svet po poročilu mandatne komisije ugotovil izvolitev Stanislava Poglajna za novega župana in potrdil mandate svetnikov. Ko je župan, po novem tokrat, tudi prisegel, (župansko verigo s čestitko mu je podelil predsedujoči Jožef Sušnik) je nagovoril svetnice in svetnike, jim čestital k izvolitvi in zaželel uspešno skupno delo  v prihodnjem štiriletnem razvoju Občine Komenda ob uresničevanju načrtovanih programov.

Potrjena je bila tudi Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja, ki ji bo predsedoval občinski svetnik Roman Koncilija.
(-až))                            

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi