Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 21.08.2018

pretežno jasno
Popoldne bo precej jasno, nastalo bo nekaj kratkotrajnih ploh in tudi kakšna nevihta. Na Primorskem bo še pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 29 do 33, na Goriškem do 35 °C.
17°C | 33°C
sreda, 22.08.2018
18°C | 33°C
četrtek, 23.08.2018
18°C | 33°C
petek, 24.08.2018
18°C | 31°C
sobota, 25.08.2018
17°C | 28°C
Opozorila
Torek, 21.8.2018 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
33°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

Dobrodelni koncert Ustanove Petra Pavla ......


KULTURA, KRONIKA, OBČINSKE, OSNOVNA ŠOLA, LOKALNE SKUPNOSTI, PROSTOVOLJSTVO, DRUŠTVA, ZDRAVJE IN LEPOTA, VSEŽIVLJENJSKO UČENJE

| |
24.01.2018      20:18
A A

Dobrodelni koncert Ustanove Petra Pavla GlavarjaPrišel je čas zahval in obdarovanj.
Prišel je čas zahval in obdarovanj.
Deli:

Dobrodelna ustanova Petra Pavla Glavarja (UPPG) s sedežem v Komendi je 20. januarja zvečer v dvorani Kulturnega doma v Komendi priredila že 18. dobrodelni koncert, s katerim je zbrala večji del sredstev za svoje delovanje: štipendije 6 štipendistom, denarno in pomoč v živilih občanom v stiski, raznovrstna izobraževalna predavanja in predstavitve, šolo za vrednote in življenje ter druge oblike dejavnosti.

Tokrat je v goste povabila Prifarske muzikante, pri katerih je nekoč pela in igrala sedanja komendska občanka Zvonka Erce (za to in strokovno pomoč so se ji posebej zahvalili), Mladinski pevski zbor OŠ Komenda Moste in Mešani pevski zbor Društva upokojencev Komenda.

Vsi omenjeni so s svojim petjem navdušili nabito polno dvorano poslušalcev, posebej Prifarski muzikanti s svojim raznovrstnim in obsežnim pevskim in instrumentalnim programom ter duhovito besedo. Zaradi njih je bilo zanimanje za koncert tako veliko, da so morali prireditelji pripraviti kar dva koncerta enega za drugim istega dne.

Delo UPPG sta pred koncertom predstavila predsednik ustanove Štefan Petkovšek in štipendistka Vida Zupin, po njem pa se zahvalila vsem nastopajočim in navdušenim poslušalcem za udeležbo na koncertu. Koncertu je sledilo prijateljsko druženje v prostorih Mravljišča.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Komenda!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!