Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 18.02.2018

oblačno
Ponoči se bodo začele pojavljati rahle padavine, ki se bodo proti jutru nekoliko okrepile. Meja sneženja bo sprva na okoli 500 m nad morjem, proti jutru pa se bo spuščala. Tu in tam v notranjosti prehodno ni izključen pojav poledice.
2°C | 5°C
ponedeljek, 19.02.2018
-1°C | 2°C
torek, 20.02.2018
-1°C | 2°C
sreda, 21.02.2018
-1°C | 2°C
četrtek, 22.02.2018
-1°C | 3°C
Opozorila
Sobota, 17.2.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
5°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

Dobrodelni koncert Ustanove Petra Pavla ......


KULTURA, KRONIKA, OBČINSKE, OSNOVNA ŠOLA, LOKALNE SKUPNOSTI, PROSTOVOLJSTVO, DRUŠTVA, ZDRAVJE IN LEPOTA, VSEŽIVLJENJSKO UČENJE

| |
24.01.2018      20:18
A A

Dobrodelni koncert Ustanove Petra Pavla GlavarjaPrišel je čas zahval in obdarovanj.
Prišel je čas zahval in obdarovanj.
Deli:

Dobrodelna ustanova Petra Pavla Glavarja (UPPG) s sedežem v Komendi je 20. januarja zvečer v dvorani Kulturnega doma v Komendi priredila že 18. dobrodelni koncert, s katerim je zbrala večji del sredstev za svoje delovanje: štipendije 6 štipendistom, denarno in pomoč v živilih občanom v stiski, raznovrstna izobraževalna predavanja in predstavitve, šolo za vrednote in življenje ter druge oblike dejavnosti.

Tokrat je v goste povabila Prifarske muzikante, pri katerih je nekoč pela in igrala sedanja komendska občanka Zvonka Erce (za to in strokovno pomoč so se ji posebej zahvalili), Mladinski pevski zbor OŠ Komenda Moste in Mešani pevski zbor Društva upokojencev Komenda.

Vsi omenjeni so s svojim petjem navdušili nabito polno dvorano poslušalcev, posebej Prifarski muzikanti s svojim raznovrstnim in obsežnim pevskim in instrumentalnim programom ter duhovito besedo. Zaradi njih je bilo zanimanje za koncert tako veliko, da so morali prireditelji pripraviti kar dva koncerta enega za drugim istega dne.

Delo UPPG sta pred koncertom predstavila predsednik ustanove Štefan Petkovšek in štipendistka Vida Zupin, po njem pa se zahvalila vsem nastopajočim in navdušenim poslušalcem za udeležbo na koncertu. Koncertu je sledilo prijateljsko druženje v prostorih Mravljišča.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Komenda!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Februar 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
18.02.2018
Danes ni dogodkov.
27.02.2018 | Tečaji in delavnice
ZDRAVILNA ZELIŠČA

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo