Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 18.08.2018

pretežno jasno
Popoldne bo pretežno jasno, nastale bodo posamezne vročinske nevihte. Ponekod bo pihal severovzhodni veter, na Primorskem šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 27 do 31, na Primorskem do 33 °C.
17°C | 32°C
nedelja, 19.08.2018
17°C | 32°C
ponedeljek, 20.08.2018
17°C | 33°C
torek, 21.08.2018
17°C | 32°C
sreda, 22.08.2018
18°C | 33°C
Opozorila
Sobota, 18.8.2018 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
32°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Orientacisti na trening kampu


ŠPORT

| |
08.11.2017      6:34
A A

Orientacisti na trening kampuUdeleženci z mentorji
Udeleženci z mentorji
Deli:

Pretekli vikend se je zaključil naš prvi trening kamp mladinskih kategorij v tem šolskem letu, ki smo ga izvedli na Črnem Vrhu nad Idrijo. Pisano druščino komendskih orientacistov je gostil Kmečki turizem pr Mark. Oni so skrbeli za raznoliko prehrano, mentorji pa za zanimive treninge in dobro počutje. Po jutranji telovadbi je sledil zajtrk, nato prvi trening, po kosilu pa še eden. Otroci so bili razdeljeni v 4 skupine glede na njihovo orientacijsko znanje. Oba večera smo popestrili s kvizom – enega z orientacijskim kvizom, drugega s kvizom splošne razgledanosti. Stroga žirija mentorjev ni imela veliko dela, saj so otroci pokazali veliko znanja. Za popestritev smo obiskali tudi vojni muzej in spoznali marsikaj novega – npr. kako dragocene so bile med vojno konzerve, kako so pisali šifrirane sporočila.

Trening vikend smo zaključili z udeležbo na prvi tekmi Zimske lige z zanimivim naslovom – Diamant. Za dodatni adrenalin je poskrbel skupinski štart, ki je zanimiv tudi za navijače. V začetku decembra tj. 2. 12. 2017 bomo pripravili prvo tekmo Zimske lige tudi v Komendi v bližini Suhadol.. Več informacij boste v prihodnjih dneh lahko našli na naši spletni strani www.ok-komenda.si in na facebooku.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ORIENTACIJSKI KLUB KOMENDA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!