Logo MojaObčina.si

Komenda

DANES
2°C
-2°C
JUTRI
2°C
-3°C
Deli
1469

Orientacijsko državno šolsko tekmovanje


Osnovna šola Komenda Moste in župan Občine Komenda Stanislav Poglajen sta v sredo, 27. septembra 2017, gostila  državno šolsko tekmovanje v orientacijskem teku, ki je v občini Komenda poznan kot ena  paradnih športnih disciplin. 39 slovenskih šol in okrog 400 tekmovalk in tekmovalcev se je pomerilo v orientacijskem teku s startom na Gori in ciljem pri Lovskem domu. Ko jih je na začetku v Športni dvorani v Komendi nagovoril župan Stanislav Poglajen, jim je zaželel dobro iskanje orientacijskih točk (da se ne bo kdo zgubil - op. p.) in uspešno uvrstitev. In ko je bila v Športni dvorani Komenda ob 15. uri razglasitev uvrščenih na tekmovanju, smo lahko čestitali in vzkliknili: BRAVO NAŠI.

Pokal pri dekletih in pokal pri fantih so za prvo mesto osvojile učenke in enak pokal  tudi učenci Osnovne šole Komenda Moste. Še enkrat ČESTITAMO!

Tekst in foto: A. Žalar

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!