Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.09.2018

pretežno jasno
Ponoči bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala šibka do zmerna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 6, ob morju okoli 11°C.
6°C | 15°C
sreda, 26.09.2018
2°C | 16°C
četrtek, 27.09.2018
3°C | 22°C
petek, 28.09.2018
5°C | 24°C
sobota, 29.09.2018
10°C | 17°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
15°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Moč je v podjetništvu


NOVICE

| |
25.03.2018      14:25
A A

Moč je v podjetništvuDeli:

Na 22. Jesenskem sejmu oktobra lani je predsednik SDS Janez Janša, presenečen nad organizacijo in velikostjo ponudbe napovedal, da bo prišel tudi na 23. Spomladanski sejem. Prišel je v soboto, 24. marca, dopoldne.
Skupaj z županom Stanislavom Poglajnom, predsednikom Konjeniškega kluba Komenda Lojzetom Lahom, predsednikom odbora SDS Komenda in občinskim svetnikom Alešem Marinkom ter člani Konjeniškega kluba in komendskega odbora SDS se je dve uri  sprehodil po sejmu med številnimi razstavljavci in se z njimi pogovarjal. Postal je prI predsedniku Čebelarskega društva Komenda Milanu Starovasniku, razstavljavcu firme Flok, na razstavnem prostoru lončarja Kremžarja, pozdravili pa so ga Vidmarjevi harmonikarji...
Po ogledu je povedal: "Čestitka organizatorju Konjeniškemu klubu z Lojzetom Lahom, da je iz prvotne skromne ideje zrasla takšna prireditev nacionalnih razsežnosti. Že jeseni se je videlo, da slovensko gospodarstvo okreva, pomlad je ta  vtis še podkrepila. Vidi se, da je glavna moč slovenskega gospodarstva v majhnih podjetjih, obrtništvu, v inovativnosti ljudi, obrtnikov, kmetov, pa tudi tako imenovanih "startupov", začetnikov, ki se lotevajo samo na podlagi ideje s skromnimi sredstvi, ki so jih sami zbrali. In če jih spremljamo nekaj let, vidimo, da se korajža izplača in taki sejmi so tudi zato, da se takšnim da korajžo... Še se bomo videli."
Velik pomen in široko prepoznavnost sejma in s tem Komende, je po ogledu poudaril tudi župan Stanislav Poglajen; rekel je med drugim, da so se tudi domačini po večini med sejmom navadili na dva malo bolj živahna dneva v vikendu. "Res pa je, da vsako leto tudi organizator dviguje raven organizacije tako na prireditvenem prostoru, kakor tudi izven njega..."  
Tekst in foto: A. Žalar
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI OBČINA KOMENDA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


OBČINA KOMENDA
OBČINA KOMENDA
ZAJČEVA CESTA 23
Tel: 01 724 740 00
Koledar dogodkov Preglej vse
September 24 25 26 27 28 29 30 1 2 3
24.09.2018
Danes ni dogodkov.
01.09.2018 | Šport
JUDO - novi vpisi
01.09.2018 | Šport
JUDO - novi vpisi

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo