Logo MojaObčina.si

Komenda

JUTRI
1°C
-1°C
SRE.
-2°C
-3°C
Deli
2546

MEDNARODNO TEKMOVANJE V SPAJANJU SESALNEGA VODA

V soboto, 2. decembra 2017 je v garažah Prostovoljnega gasilskega društva Komenda potekalo tekmovanje v spajanju sesalnega voda. Tokratnega drugega tekmovanja, ki je potekalo tudi v okviru pokalnega tekmovanja Gasilske zveze Gorenjska, se je udeležilo 16 moških in enajst ženskih ekip, ne samo iz območja Gorenjske. Med nami so bili tudi člani DVD Andrilovec iz sosednje Hrvatske, tako da je tekmovanje pridobilo naziv mednarodno.
Napete boje v atraktivni gasilski disciplini je spremljalo mnogo obiskovalcev, ki so bili navdušeni tudi nad samo izvedbo tekmovanja.
Pri članih je zmagala ekipa PGD Zagradec pri Grosupljem in pri članicah ekipa PGD Zalog pri Cerkljah 6K.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij