Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 21.09.2018

jasno
Ponoči se bo povsod razjasnilo, ponekod po nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 10 do 15, ob morju okoli 18 °C.
15°C | 30°C
sobota, 22.09.2018
15°C | 17°C
nedelja, 23.09.2018
9°C | 22°C
ponedeljek, 24.09.2018
11°C | 23°C
Opozorila
Četrtek, 20.9.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
30°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Darilo bodočim doktorjem


OBČINSKE, OBVESTILA

| |
11.04.2018      13:33
A A

Darilo bodočim doktorjemDeli:

Poslovna cona Komenda z direktorjem Maticem Romšakom je v okviru prenove tehnološke opreme usposobila in programsko nadgradila dva malo starejša računalnika. Pred dnevi pa ju je v upravi Poslovne cone ob prisotnosti župana Stanislava Poglajna in člana občinske uprave Marjana Potočnika izročila oziroma podarila ravnateljici Osnovne šole Komenda Moste Miri Rek.

 

Ob izročitvi tega darila Poslovne cone učencem Osnovne šole je direktor PC Matic Romšak povedal, da sta se z županom Občine Komenda Stanislavom  Poglajnom takoj strinjala, pritrdili pa so jima tudi člani Nadzornega sveta Poslovne cone, naj bosta računalnika uporabno darilo in koristni učni pripomoček Osnovni šoli Komenda Moste in učencem pri učenju računalništva.

 

Ravnateljica Mira Rek se je presenečena nad darilom in vesela zaradi sporazumne odločitve vodstva cone in občine iskreno zahvalila in potrdila, da bosta oba računalnika res lepa pridobitev za šolski učni program.

 

Župan Stanislav Poglajen pa je spodbudno zaželel, naj bo to darilo lep začetek poti mladim bodočim doktorjem iz šole v Komendi.

Tekst in foto: A. Žalar
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI OBČINA KOMENDA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!