Logo MojaObčina.si

Komenda

DANES
31°C
17°C
JUTRI
29°C
17°C

11. Šolska veselica

1655
Organizator: Šolski sklad Osnovne šole Komenda Moste


Igra je najljubši način učenja naših možganov.

(Diane Ackerman)

 

Vabilo na Šolsko veselico

 

V soboto, 7. 4., Osnovna šola Komenda Moste odpira svoja vrata in vas vljudno vabi, da se nam pridružite na naši tradicionalni dobrodelni prireditvi, Šolski veselici. Kakor vsa leta do sedaj tudi letos načrtujemo obilo dogajanja – učenci so izdelali zanimive spretnostne igre, v katerih se lahko preizkusite, na voljo bo pestra izbira ustvarjalnih delavnic, družili se boste z eksotičnimi živalmi in si od blizu ogledali tradicionalno obrt s Komendskega, spoznali delo policista ter se popeljali na simulatorju vožnje z motorjem, predstavili se bodo mladi raznovrstni talenti, navijali boste za izbrane športne ekipe in se okrepčali ter posladkali. Tudi za kosilo smo poskrbeli …Izkupiček prireditve bo v celoti namenjen šolskemu skladu.

Lahko se nam pridružite že na eko teku – ob 8.30 se dobimo na peščenem parkirišču nasproti šole v Komendi, od tam pa se bomo podali proti moščanski šoli, kjer se bo ob 9. uradno začela letošnja prireditev. 

 

Pridite in se poveselite z nami, veselimo se vašega obiska. 

UO ŠS, učitelji in učenci OŠ Komenda Moste

 Všečkaj objavo

Oglejte si tudi