Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 19.10.2018

jasno
Danes bo povečini sončno, le v severovzhodni Sloveniji bo sprva še pretežno oblačno. Dopoldne bo po nekaterih nižinah še megla. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 17 do 21, na Primorskem do 24 °C.
12°C | 25°C
sobota, 18.10.2018
12°C | 25°C
nedelja, 20.10.2018
10°C | 24°C
ponedeljek, 21.10.2018
10°C | 20°C
torek, 22.10.2018
7°C | 20°C
Opozorila
Petek, 19.10.2018 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
25°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Vzdrževanje Kobariške zgodovinske poti


ŠPORT, TURIZEM

| |
27.03.2017      12:13
A A

Vzdrževanje Kobariške zgodovinske poti Prebarvana je brv čez reko Sočo in nameščeni so nosilni klini za jeklenico na stopnicah.  Foto: Leon Četrtič
Prebarvana je brv čez reko Sočo in nameščeni so nosilni klini za jeklenico na stopnicah. Foto: Leon Četrtič
Deli:

Zgodovinska kobariška pot je ena najbolj obiskanih turističnih pešpoti v občini Kobarid, kjer si pohodniki lahko ogledajo ostanke italijanskih kavern in položajev iz 1. svetovne vojne in se po urejeni pešpoti sprehodijo do slapa Kozjak.

 

Občina Kobarid je v sodelovanju z Fundacijo Poti miru v Posočju in Kobariškim muzejem ter ekipo javnih delavcev pristopila k obnovi in vzdrževanju omenjene poti. Celotna trasa Kobariške zgodovinske poti je že očiščena in zamenjane se nekatere usmerjevalne table. Prebarvana je brv čez reko Sočo in nameščeni so nosilni klini za jeklenico na stopnicah. V prihodnjih dneh bo potekala še zamenjava dotrajanega podesta pri slapu Kozjak. 


 

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.