Logo MojaObčina.si

Kobarid

DANES
7°C
2°C
JUTRI
8°C
-2°C
2453

Vzdrževanje Kobariške zgodovinske poti

Zgodovinska kobariška pot je ena najbolj obiskanih turističnih pešpoti v občini Kobarid, kjer si pohodniki lahko ogledajo ostanke italijanskih kavern in položajev iz 1. svetovne vojne in se po urejeni pešpoti sprehodijo do slapa Kozjak.

 

Občina Kobarid je v sodelovanju z Fundacijo Poti miru v Posočju in Kobariškim muzejem ter ekipo javnih delavcev pristopila k obnovi in vzdrževanju omenjene poti. Celotna trasa Kobariške zgodovinske poti je že očiščena in zamenjane se nekatere usmerjevalne table. Prebarvana je brv čez reko Sočo in nameščeni so nosilni klini za jeklenico na stopnicah. V prihodnjih dneh bo potekala še zamenjava dotrajanega podesta pri slapu Kozjak. 


 

 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij