Logo MojaObčina.si

Kobarid

JUTRI
36°C
18°C
ČE.
38°C
20°C
Deli
4172

Priprava nove strategije razvoja turizma za občini Tolmin in Kobarid

V petek 9. novembra so se v Kobaridu sestali župani občin Kobarid in Tolmin, direktorji občinski uprav in pripravljavci nove strategije razvoja turizma za področje obeh navedenih občin.

Nova strategija bo za območje celotne Doline Soče razvila in nadgradila tržni koncept, kot je bil zastavljen že v bovški strategiji – torej koncept vodilne outdoor destinacije dolgoročno usmerjene v odličnost. Opredelila bo tudi smernice za razvojne projekte na področju turizma tako za vsako občino posebej kot za dolino kot celoto.

Vsi ponudniki pa tudi drugi akterji bodo povabljeni k sodelovanju, saj je tovrstno sodelovanje predpogoj za smiselnost in uspešnost strateškega dokumenta. Predviden začetek izvajanja aktivnosti je december 2018.

Turizem Dolina Soče

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi