Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 18.08.2018

pretežno jasno
Ponoči bo večinoma jasno. Zjutraj se bo na jugovzhodu rahlo pooblačilo. Najnižje jutranje temperature bodo večinoma od 13 do 16, ob morju okoli 19 °C.
16°C | 33°C
nedelja, 19.08.2018
17°C | 34°C
ponedeljek, 20.08.2018
17°C | 34°C
torek, 21.08.2018
18°C | 35°C
Opozorila
Petek, 17.8.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
33°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Kobarid med najlepšimi turističnimi kraji


TURIZEM

| |
13.09.2016      13:17
A A

Kobarid med najlepšimi turističnimi kraji


V letu, ko Turistična zveza Slovenije uspešno izvaja že 25. tekmovanje Moja dežela - lepa in gostoljubna (MDLG), prejme KOBARID priznanje MDLG 2016 za prvo mesto spletnega glasovanja v kategoriji turistični kraji.


Kobarid med najlepšimi turističnimi kraji. Foto: Nataša Hvala Ivančič
Kobarid med najlepšimi turističnimi kraji. Foto: Nataša Hvala Ivančič
Deli:

Tekmovanje v projektu Moja dežela – lepa in gostoljubna, pod častnim pokroviteljstvom predsednika države Republike Slovenije Boruta Pahorja, je končano. V tekmovanju so se pomerili številni kraji in drugi sodelujoči – z osrednjim poslanstvom urejanja in ohranjanja okolja v okviru zelenega turizma in trajnostnega razvoja.

V vsaki kategoriji so trije nominiranci, na podelitvi pa bodo organizatorji razkrili vrstni red prejemnikov letošnjih priznanj za najlepši in najgostoljubnejši kraj/mesto MDLG 2016. Prav tako bodo podelili priznanja prvo-uvrščenim krajem s spletnega glasovanja. Med njimi je letos tudi KOBARID. 

 
Priznanje bo Kobaridu podeljeno na 6. Dnevih slovenskega turizma, na slavnostni prireditvi Moja dežela – lepa in gostoljubna 2016, ki bo 11. oktobra 2016 ob 18.00 v kongresni dvorani Hotela Radin v Radencih. 


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.