Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 17.10.2018

pretežno oblačno
Danes bo sprva večinoma oblačno, ponekod tudi megleno. Predvsem v zahodni polovici Slovenije bodo občasne padavine. Popoldne se bo ponekod v vzhodnih krajih oblačnost trgala, padavine bodo postopno oslabele. Najvišje dnevne temperature bodo od 13 do 17, na Primorskem in v vzhodnih krajih do okoli 20 °C.
12°C | 22°C
četrtek, 16.10.2018
12°C | 22°C
petek, 18.10.2018
12°C | 26°C
sobota, 19.10.2018
12°C | 25°C
nedelja, 20.10.2018
12°C | 24°C
Opozorila
Sreda, 17.10.2018 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
22°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Festival pohodništva dolina Soče 2017


ŠPORT, TURIZEM

| |
07.09.2017      7:50
A A

Festival pohodništva dolina Soče 2017Deli:

15. septembra svoja vrata odpira  9. Festival pohodništva dolina Soče. Uradno odprtje festivala bo letos potekalo v Kinogledališču Tolmin, kjer si bodo obiskovalci lahko ogledali film Osem krogov in pol.
Bogat program, ki je tudi letos  nastal v sodelovanju s planinskimi in turističnimi društvi ter turističnimi ponudniki iz vseh treh Posoških občin, bo trajal vse do 1. oktobra 2017. Program vseh aktivnosti si lahko ogledati v priloženi zloženki, ki je vsem ljubiteljem pohodništva na voljo tudi v TICu Kobarid, Bovec in Tolmin. 

Dogodek, ki v prvi vrsti promovira dolino Soče kot pohodniško destinacijo in poudarja neštete možnosti pohodništva pri nas, v jesenskem času v dolino privablja številne ljubitelje pohodništva in narave. Letošnji festival vključuje 23 pohodov, zaključen vikend program v Triglavskem narodnem parku ter predavanja in filme.

 

Letošnja glavna tema Festivala pohodništva je narava in trajnostni razvoj turistične ponudbe v dolini Soče. Na festivalu bodo posebej izpostavljene naravne danosti Triglavskega narodnega parka ter pohodništvo v biosfernem območju Julijskih Alp.

 

Festival pohodništva dolina Soče bogati turistično ponudbo in podaljšuje turistično sezono v jesenski čas ter poudarja možnost najema vodnikov za tematska in gorska vodenja, ki pomenijo dodano vrednost v ponudbi pohodništva in izletništva.

 
Priloge:
PDF
festivalpohodnistva2017_zlozenka.pdf
95403_festivalpohodnistva2017_zlozenka.pdf (4 MB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.