Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.10.2017

oblačno
Danes bo na zahodu zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko rosi. Drugod bo dokaj sončno, predvsem v Prekmurju bo še možna jutranja megla. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 22 stopinj C.
9°C | 16°C
nedelja, 22.10.2017
14°C | 18°C
ponedeljek, 23.10.2017
8°C | 17°C
torek, 24.10.2017
3°C | 20°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 17°C
Opozorila
Sobota, 21.10.2017 ob 7h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
16°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Delavnica za razvoj in promocijo turističnih ......


TURIZEM, DOGODKI

| |
03.04.2014      10:00
A A

Delavnica za razvoj in promocijo turističnih produktov na temo prve svetovne vojne


Javna agencija SPIRIT Slovenija v sodelovanju z agencijo Turizem Furlanije Julijske Krajine, Fundacijo »Pot miru v Posočju«, RDO Smaragdna pot ter Slovenskim deželnim gospodarskim združenjem 16. 4. 2014 v Novi Gorici organizira delavnico za razvoj in promocijo turističnih produktov na temo prve svetovne vojne.


Soča, povej: Stoletje po prvi svetovni vojni
Soča, povej: Stoletje po prvi svetovni vojni
Deli:

V prvem delu dogodka bodo agencije in ponudniki predstavili svoje izkušnje s promocijo in trženjem tovrstnih  produktov, medtem ko bodo muzealci in zbiralci na kratko predstavili kulinariko in nekaj zgodb, ki lahko služijo kot vir idej za novo ponudbo.

V drugem delu bo organizirano mreženje (10-minutni B2B sestanki) med ponudniki ter agencijami iz Slovenije in Italije.

 

Udeležba na dogodku je brezplačna, zaradi omejenega števila mest je obvezna predhodna prijava na spodnji povezavi.

 

Za turistične agencije smo ponovili javni poziv za oblikovanje paketov na temo prve svetovne vojne.

Na delavnico bomo povabili tudi turistične agencije, ki so se že odzvale na poziv iz decembra. Čezmejni paketi bodo objavljeni na spletnih straneh Slovenia.info/Socapovej, Dolina Soče, Poti miru od Alp do Jadrana.

 

Obveščamo vas tudi, da smo za promocijo Poti miru od Alp do Jadrana,  mrežo ponudnikov, ter čezmejnih paketov agencij zagotovili prostor tudi na Slovenski turistični borzi 2014, kjer bomo imeli promocijski pult z informatorjem.
Povezave:prijava
Priloge:
MS Office Word 2003
Vabilo
23792_vabilo_delavnica_16_4_fin_si.doc (501 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.