Logo MojaObčina.si

Kobarid

DANES
34°C
17°C
JUTRI
34°C
18°C
3549

Pevski zbori s Kobariškega se bodo skupaj predstavili

Tradicija zborovskega petja je na Kobariškem sila bogata in ima pestro zgodovino, domala v vsaki vasi, zaselku se je skozi stoletja našel prelep glas in skoraj ni je hiše, katere član vsaj kdaj ne bi nastopil v kakšnem zboru. Ta čas v občini deluje sedem zborov, razpršenih po celotnem območju, ki so letos združili moči in se bodo občanom predstavili na prireditvi v soboto, 12. oktobra ob 20. uri v Kulturnem domu Kobarid. Ob bogatem repertoarju, s katerim se ponašajo, se obeta lepa kulturna prireditev, ki bo obenem uvod v teden občinskega praznika, ki ga Občina Kobarid obhaja ob rojstvu pesnika Simona Gregorčiča. Prav zaradi praznične priložnosti se je Občina Kobarid tudi odločila, da svojim občanom omogoči glasbeni dogodek, zato vstopnine tokrat ne bo.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi