Logo MojaObčina.si

Kobarid

JUTRI
20°C
7°C
SRE.
22°C
7°C
4172

Z 18. majem Vrtec Kobarid ponovno odpira svoja vrata.

Z 18. majem tudi kobariški vrtec ponovno odpira svoja vrata. Vrtec bodo odprli v skladu s priporočili ZRSŠ za ponovno odprtje vrtcev v času posebnih razmer ter v skladu s Higienskimi priporočili za vrtce v času epidemije Covid-19 s strani NIJZ. 

 

Prostore in opremo bodo ustrezno pripravili ter poskrbeli, da bo sprejem za otroke potekal prijetno in da se bodo počutili varno. Otroci bodo združeni v manjše skupine. V kolikor bo to mogoče, bo varstvo potekalo čim več na zunanjih površinah okoli vrtca.

 

Razširjeni strokovni kolegij (RSK) za pediatrijo je opredelil zdravstvene omejitve za otroke za vrnitev v vrtec ob ponovnem odprtju (preberite tukaj). V primeru, da je v družini, v istem gospodinjstvu drug otrok, mladostnik ali odrasla oseba, ki ima zdravstvene omejitve, otroku odsvetujejo vrnitev v vrtec.

 

 

Pred prihodom v vrtec je obvezna prijava. Več o prijavi in drugih podrobnostih si preberite na spodnji povezavi:

 

http://vrtec.os-kobarid.si/2020/05/09/obvestilo-in-navodila-ob-ponovnem-odpiranju-vrtca-18-maja-2020/

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi