Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 26.06.2017

jasno
Zvečer bodo še krajevne nevihte, ponoči se bo vreme povsod umirilo in do jutra se bo zjasnilo. Po nekaterih nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 17, ob morju 19 stopinj C.
15°C | 32°C
torek, 27.06.2017
17°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
19°C | 29°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 25°C
Opozorila
Nedelja, 25.6.2017 ob 18h
Zvečer bodo predvsem v jugovzhodni Sloveniji še možne krajevno močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra.
15°C
32°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Vlada bo obiskala tudi občino Kobarid


OBVESTILA

| |
04.03.2017      13:06
A A

Vlada bo obiskala tudi občino Kobarid


V ponedeljek, 6. marca, bo vlada na obisku v Goriški regiji. Vladnemu delovnemu posvetu v dvorcu Lanthieri v Vipavi bodo sledili ločeni programi predsednika vlade ter ministric in ministrov. Zaključno srečanje - Regionalni razvojni dialog za severno Primorsko - bo potekalo v Novi Gorici. V okviru vladnega obiska bodo občino Kobarid obiskali, predsednik Vlade RS Miro Cerar, ministrica za obrambo RS Andreja Katič in minister brez resorja, pristojen za področje odnosov med Republiko Slovenijo in avtohtono slovensko narodno skupnostjo v sosednjih državah ter med Republiko Slovenijo in Slovenci po svetu Gorazd Žmavc.


Deli:
Župan Občine Kobarid Robert Kavčič se bo z ministrico za obrambo RS Andrejo Katič in njeno delegacijo sestal na Občini Kobarid, kjer bodo potekali pogovori o nadaljnem sodelovanju na podroćjih, ki jih pokriva obrambno ministrstvo. V nadaljevanju obiska v Kobaridu bo ministrica obiskala Fundacijo Poti miru v Posočju, kjer bo potekal podpis pogodbe o sofinanciranju mednarodnega projekta »Pot miru v Posočju« za leto 2017.

Mlekarno Planika bo obiskal predsednik Vlade RS Miro Cerar, ki si bo v družbi direktorice mlekarne Anke Miklavič Lipušček in njene delegacije ter kobariškega župana Roberta Kavčiča, ogledal proizvodnjo mlekarne, ki letos praznuje 60 let.

Najzahodnejšo slovensko vas Robidišče bo obiskal minister brez resorja Gorazd Žmavc, pristojen za področje odnosov med Republiko Slovenijo in avtohtono slovensko narodno skupnostjo v sosednjih državah ter med Republiko Slovenijo in Slovenci po svetu Ob 15.30 uri bo potekalo delovno srečanje s predstavniki obeh krovnih organizacij Slovencev v Italiji in župani gornjesoških občin Tolmin, Kobarid in Bovec.

Župan Robert Kavčič se bo po končanem srečanju na Robidiščih udeležil zaključnega srečanja v Novi Gorici. 

Celoten program obiska Vlade Republike Slovenije v Goriški regiji je objavljen na spodnji povezavi:
http://www.vlada.si/fileadmin/dokumenti/si/Sporocila_za_javnost/2017/02/Vlada_v_Goriski_regiji_-_celotni_program_0303-17.pdf


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 25 26 27 28 29 30 1 2 3 4
01.07. - 02.07.2017 | Družabni dogodki
Praznovanje praznika sv. Petra
25.06.2017 | Kultura
Večer pravljic "Pravca za Nježno"
28.06.2017 | Ostalo
Dogodek ob 26.letnici zavzetja "MMP Robič", 28. junij 1991
01.07. - 02.07.2017 | Družabni dogodki
Praznovanje praznika sv. Petra

Bodite prvi pri oddaji mnenja.