Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 15.12.2017

oblačno
Danes bo oblačno in v večjem delu Slovenije deževno, sprva bodo vmes krajevne plohe, lahko tudi zagrmi. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ki bo sredi dneva slabel. Temperature bodo od 7 do 13, v severnih krajih okoli 3 °C.
6°C | 11°C
sobota, 16.12.2017
4°C | 10°C
nedelja, 17.12.2017
-2°C | 10°C
ponedeljek, 18.12.2017
-6°C | 9°C
torek, 19.12.2017
-3°C | 9°C
Opozorila
Petek, 15.12.2017 ob 6h
Zjutraj in dopoldne bo pihal okrepljen jugozahodnik, predvsem na severovzhodu ter na Notranjskem bo dosegal hitrost do okoli 70 km/h.
6°C
11°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Varuhinja človekovih pravic s sodelavci v ......


OBVESTILA

| |
20.09.2017      15:00
A A

Varuhinja človekovih pravic s sodelavci v KobariduDeli:

Varuhinja človekovih pravic Vlasta Nussdorfer bo skupaj s sodelavci v sredo, 4. 10. 2017, poslovala v občini Kobarid. Varuhinja s sodelavci vsak mesec obišče določen kraj v Sloveniji in je takrat na voljo občanom ali prebivalcem regije, ki ocenjujejo, da jim lahko Varuh človekovih pravic Republike Slovenije pomaga pri uveljavljanju njihovih pravic v odnosu do države.

 

Za pogovor se je treba prijaviti na telefonsko številko 030 720 225 najkasneje do ponedeljka, 2. 10. 2017, do 15. ure. Vsak prijavljeni bo imel pol ure časa, da varuhinji ali njenim sodelavcem predstavi svoje težave. Pogovori bodo potekali v Domu Andreja Manfrede v Kobaridu na naslovu Gregorčičeva ulica 20.

 

Varuhinja se bo srečala tudi z županom Robertom Kavčičem in njegovimi sodelavci ter se pogovorila o prizadevanjih občine za človekove pravice občanov. Srečanje bo zaprto za javnost. Bo pa varuhinja ugotovitve poslovanja javnosti predstavila na krajši novinarski konferenci, ki bo prav tako potekala v Domu Andreja Manfrede in naj bi se začela predvidoma ob 15:15. Točna ura bo znana dan pred poslovanjem, ko bodo zbrane vse prijave in bo znano, koliko časa bodo potekali pogovori.

 

Nataša Kuzmič

Svetovalka za odnose z javnostmi
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Smaragdni odsev
Številka: December 2017
Izšla: 12.12.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.