Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 18.11.2017

pretežno jasno
Danes se bo od severozahoda povečini delno zjasnilo, le po nižinah osrednje in jugovzhodne Slovenije bo ostalo precej nizke oblačnosti. Predvsem ponekod v vzhodni Sloveniji bodo sprva še občasne padavine. Burja na Primorskem bo slabela in do večera ponehala. Najvišje dnevne temperature bodo od 4 do 9, na Primorskem do 14 °C.
5°C | 14°C
nedelja, 19.11.2017
0°C | 12°C
ponedeljek, 20.11.2017
-2°C | 13°C
torek, 21.11.2017
3°C | 12°C
sreda, 22.11.2017
4°C | 13°C
Opozorila
Sobota, 18.11.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
14°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Srečanje predsednikov Krajevnih skupnosti ......


OBVESTILA

| |
14.12.2015      9:53
A A

Srečanje predsednikov Krajevnih skupnosti Občine Kobarid



Srečanje predsednikov Krajevnih skupnosti Občine Kobarid. Foto: Nataša Hvala Ivančič
Srečanje predsednikov Krajevnih skupnosti Občine Kobarid. Foto: Nataša Hvala Ivančič
Deli:

V sredo, 9. decembra 2015, je na Občini Kobarid potekal usklajevalni sestanek s predsedniki Krajevnih skupnosti v občini Kobarid. Udeležili so se ga predsedniki oziroma predstavniki vseh desetih Krajevnih skupnosti.

 

Uvodoma je navzoče pozdravil in povabil k sodelovanju pri pripravi proračuna za prihodnje leto župan Občine Kobarid Robert Kavčič. Direktor občinske uprave Simon Škvor je predstavil osnovna pravno formalna in vsebinska izhodišča za pripravo Proračuna Občine Kobarid za leto 2016 in opredelil časovni okvir in način usklajevanja proračuna vezanega na posamezno krajevno skupnost.

Predsednike krajevnih skupnosti je pozval, da v okviru predvidenih sredstev pripravijo plan svojih rednih in projektnih aktivnosti za leto 2016. 

 

V nadaljevanju sestanka je bila podana informacija o ukinitvi posebnih transakcijskih računov krajevnih skupnosti. Podrobnejše informacije o nadaljnjih postopkih in časovnem okviru ukinitev pa bodo predsednikom posredovane naknadno.




0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!