Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

jasno
Ponoči se bo od zahod zjasnilo in zjutraj bo povsod pretežno jasno. Predvsem v severni in vzhodni Sloveniji bo pihal okrepljen severni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, v zatišnih legah okoli 0 stopinj C.
3°C | 20°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 19°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 20°C
petek, 27.10.2017
7°C | 19°C
sobota, 28.10.2017
8°C | 16°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
20°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Čistilna akcija Očistimo Kobariško


DOGODKI, DRUŠTVA

| |
10.03.2016      6:00
A A

Čistilna akcija Očistimo Kobariško


Po zgledu vsakoletnih akcij bomo tudi letos v občini Kobarid organizirali prostovoljno čistilno akcijo Očistimo Kobariško 2016, katere namen ni samo čiščenje okolice ampak tudi ozaveščanje ljudi o ravnanju z odpadki. Čistilna akcija bo potekala v soboto, 2. aprila 2016, od 9. do 14. ure. K sodelovanju vabimo prostovoljce, ki bodo čistili okolico svojega domačega kraja.


Deli:

Pridružite se tudi vi – SKUPAJ zmoremo več!

 

Vzporedno z akcijo bomo v sodelovanju z podjetjem Avtotransporti Kastelec, koncesionarjem za izvajanje gospodarske javne službe ravnanja z izrabljenimi motornimi vozili na območju Občine Kobarid izvedli tudi akcijo »Očistimo kobariško izrabljenih, odsluženih in zapuščenih vozil«.

 

Krajevne skupnosti naprošamo, da do četrtka, 31. marca 2016, sporočijo lokacije izrabljenih, odsluženih in zapuščenih motornih vozil na elektronski naslov: redarstvo@kobarid.si ali tel.št. 041 728 613 (Janko Volarič).

 

V sklopu letošnje čistilne akcije  Očistimo Kobariško 2016 divjih odlagališč  ne bomo čistili. Osredotočili se bomo predvsem na razpršene komunalne odpadke po posameznih krajih, na sprehajalne poti in bregove rek. Odpadke v vodotokih bodo pobirali za to usposobljeni prostovoljci – kajakaši, raftarji in ribiči.

 

Vsi udeleženci čistilne akcije bodo s strani organizatorja prejeli vrečke za ločeno zbiranje odpadkov. Za rokavice in varnost pa poskrbi vsak sam.

 

Pridružite se nam, saj resnično delamo in želimo, da bodo naši kraji in smaragdna reka čisti!

 

Dodatne informacije:

 

OBČINA KOBARID

Janko Volarič

T: 041 728 613

E: redarstvo@kobarid.si
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.