Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 15.08.2018

pretežno oblačno
Popoldne bo spremenljivo do pretežno oblačno. Še se bodo pojavljale krajevne padavine, deloma nevihte, predvsem na jugu so možni tudi močnejši nalivi. Ponekod bo zapihal severovzhodni veter, proti večeru na Primorskem šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 27 °C.
19°C | 32°C
četrtek, 16.08.2018
16°C | 33°C
petek, 17.08.2018
16°C | 33°C
sobota, 18.08.2018
16°C | 34°C
Opozorila
Torek, 14.8.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
19°C
32°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Prenova garderob in sanitarij v Telovadnici ......


OBVESTILA

| |
09.08.2016      13:07
A A

Prenova garderob in sanitarij v Telovadnici KobaridS prenovo garderob in sanitarij bo Telovadnica Kobarid dobila prepotrebne urejene garderobe in sanitarije, ki bodo na voljo vsem uporabnikom. Foto: Nataša Hvala Ivančič
S prenovo garderob in sanitarij bo Telovadnica Kobarid dobila prepotrebne urejene garderobe in sanitarije, ki bodo na vo...
Deli:

Občina Kobarid je v mesecu juniju na Portalu javnih naročil objavila javno naročilo male vrednosti - Prenova garderob in sanitarij v Telovadnici Kobarid, za izbiro izvajalca. 


Uvedba izbranega izvajalca v delo, podjetja Delux d.o.o. iz Volč, je potekala v ponedeljek, 8. avgusta 2016. Načrt prenove je izdelal arhitekt Vladimir Koritnik iz Kobarida.


Prenova bo potekala v dveh fazah in zajema preureditev garderob in sanitarij, izvedbo novega prehoda v veliko dvorano, prenovo strojnih in elektroinštalacij v novih prostorih ter novo talno kanalizacijo.

 

V prvi fazi bo urejen nov prehod v veliko dvorano in do novo urejenih garderob, ki bo potekal skozi dosedanjo garderobo 3.  Garderoba 3 bo tako delno preurejena v prehod, delno pa v povečanje garderobe 2 in 4. V prvi fazi bodo v celoti prenovljene tri garderobe, od tega bo ena primerna tudi za gibalno ovirane osebe. V ostalih dveh garderobah bodo v prvi fazi zamenjani le umivalniki. Vhodi v garderobe pa iz zunanjega povezovalnega hodnika ne bodo več možni.

V drugi fazi se bodo dokončno uredili ostali dve garderobi in sanitarije v pritličju ter nadstropju.

Vrednost celotne investicije znaša 132.200 evrov. Sredstva je Občina Kobarid pridobila iz Javnega razpisa Fundacije za šport (25.825 evrov), razliko pa bo zagotovila z najemom ugodnega kredita iz 23. člena Zakona o financiranju občin.

Izvajalec bo z deli prve faze začel 10. avgusta 2016 in zaključil predvidoma konec meseca septembra 2016, druga faza pa se bo nadaljevala v letu 2017 (zaključena predvidoma avgusta 2017).

S prenovo garderob in sanitarij bo Telovadnica Kobarid dobila prepotrebne urejene garderobe in sanitarije, ki bodo na voljo vsem uporabnikom. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.