Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.10.2017

oblačno
Ponoči in zjutraj bo na Primorskem in delu Notranjske zmerno do pretežno oblačno, proti vzhodu pa bo vse več jasnine, predvsem v Prekmurju je še možna jutranja megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 13, v zatišnih legah severne Slovenije okoli 4 stopinje C.
11°C | 18°C
nedelja, 22.10.2017
13°C | 17°C
ponedeljek, 23.10.2017
8°C | 18°C
torek, 24.10.2017
3°C | 20°C
Opozorila
Petek, 20.10.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Prenova garderob in sanitarij v Telovadnici ......


OBVESTILA

| |
09.08.2016      13:07
A A

Prenova garderob in sanitarij v Telovadnici KobaridS prenovo garderob in sanitarij bo Telovadnica Kobarid dobila prepotrebne urejene garderobe in sanitarije, ki bodo na voljo vsem uporabnikom. Foto: Nataša Hvala Ivančič
S prenovo garderob in sanitarij bo Telovadnica Kobarid dobila prepotrebne urejene garderobe in sanitarije, ki bodo na vo...
Deli:

Občina Kobarid je v mesecu juniju na Portalu javnih naročil objavila javno naročilo male vrednosti - Prenova garderob in sanitarij v Telovadnici Kobarid, za izbiro izvajalca. 


Uvedba izbranega izvajalca v delo, podjetja Delux d.o.o. iz Volč, je potekala v ponedeljek, 8. avgusta 2016. Načrt prenove je izdelal arhitekt Vladimir Koritnik iz Kobarida.


Prenova bo potekala v dveh fazah in zajema preureditev garderob in sanitarij, izvedbo novega prehoda v veliko dvorano, prenovo strojnih in elektroinštalacij v novih prostorih ter novo talno kanalizacijo.

 

V prvi fazi bo urejen nov prehod v veliko dvorano in do novo urejenih garderob, ki bo potekal skozi dosedanjo garderobo 3.  Garderoba 3 bo tako delno preurejena v prehod, delno pa v povečanje garderobe 2 in 4. V prvi fazi bodo v celoti prenovljene tri garderobe, od tega bo ena primerna tudi za gibalno ovirane osebe. V ostalih dveh garderobah bodo v prvi fazi zamenjani le umivalniki. Vhodi v garderobe pa iz zunanjega povezovalnega hodnika ne bodo več možni.

V drugi fazi se bodo dokončno uredili ostali dve garderobi in sanitarije v pritličju ter nadstropju.

Vrednost celotne investicije znaša 132.200 evrov. Sredstva je Občina Kobarid pridobila iz Javnega razpisa Fundacije za šport (25.825 evrov), razliko pa bo zagotovila z najemom ugodnega kredita iz 23. člena Zakona o financiranju občin.

Izvajalec bo z deli prve faze začel 10. avgusta 2016 in zaključil predvidoma konec meseca septembra 2016, druga faza pa se bo nadaljevala v letu 2017 (zaključena predvidoma avgusta 2017).

S prenovo garderob in sanitarij bo Telovadnica Kobarid dobila prepotrebne urejene garderobe in sanitarije, ki bodo na voljo vsem uporabnikom. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
26.10.2017 | Kultura
Prižgimo lučko pesniku
27.10.2017 | Tečaji in delavnice
Aranžiranje jesenskih ikeban

Bodite prvi pri oddaji mnenja.