Logo MojaObčina.si

Kobarid

JUTRI
5°C
-6°C
PON.
7°C
0°C
Deli
1686

Pobiranje nadomestila na urejenem dostopnem mestu Zaročišče

Z Odlokom o spremembah in dopolnitvah Odloka o prometnem in obrežnem režimu na območju občine Kobarid je poenoten način in višina plačevanja nadomestila za uporabo urejenih dostopnih mest, kamor spada tudi urejeno dostopno mesto Zaročišče. Višina urnega nadomestila znaša en evro, cena dnevnega nadomestila pa osem evrov. Nadomestilo se bo skladno z Odlokom o prometnem in obrežnem režimu na območju Občine Kobarid začelo pobirati 1. aprila. Plačuje se ga do 31. oktobra vsak dan od 9. do 19. ure. Poravnati ga je mogoče na parkomatu, ki je nameščen na urejenem dostopnem mestu Zaročišče. Ta sprejema zgolj kovance in denarja ne vrača.

 

Dostopno mesto Zaročišče je namenjeno osebnim vozilom, motornim kolesom in bivalnim vozilom. Avtobus se lahko brezplačno ustavi največ 15 minut. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!