Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 17.12.2017

jasno
Danes bo večinoma sončno z občasno zmerno oblačnostjo. Po nekaterih nižinah se bo zadrževala megla. Najvišje dnevne temperature bodo od 0 do 5, na Primorskem do 10 °C.
-1°C | 10°C
ponedeljek, 18.12.2017
-6°C | 8°C
torek, 19.12.2017
-4°C | 7°C
sreda, 20.12.2017
-6°C | 8°C
četrtek, 21.12.2017
-6°C | 8°C
Opozorila
Nedelja, 17.12.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
-1°C
10°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Odprtje prenovljene Športne dvorane Kobarid


ŠPORT, DOGODKI

| |
28.11.2017      16:40
A A

Odprtje prenovljene Športne dvorane KobaridDeli:

Kobariška športna dvorana je bila v zadnjih letih deležna temeljite prenove. Energetski sanaciji je sledila prenova garderob in sanitarij ter zamenjava dotrajanega parketa.

 

Dvoletna naložba prenove garderob in sanitarij je potekala v dveh fazah ter je zajemala celovito prenovo garderob in sanitarij, izvedbo novega prehoda v veliko dvorano, prenovo strojnih in elektroinštalacij v novih prostorih ter novo talno kanalizacijo. Skupna vrednost naložbe je znašala 161 tisoč evrov. Del sredstev je občina pridobila iz javnega razpisa Fundacije za šport (skoraj 26 tisoč evrov), razliko pa je zagotovila s povratnimi sredstvi iz 23. člena Zakona o financiranju občin.

Oktobra in novembra je v telovadnici potekala zamenjava dotrajanega parketa. Skupna vrednost naložbe je znašala 73 tisoč evrov. Občina Kobarid je del sredstev, okoli 42 tisoč evrov, pridobila na razpisu Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport, razliko pa je zagotovila v rebalansu II. proračuna Občine Kobarid za leto 2017.


Z zamenjavo poda, ki je ključen za kakovostno vadbo, je telovadnica, ki se uporablja za šolske namene, vadbe društev, klubov, klubska tekmovanja in rekreacijo ter izvajanje šolskih in kulturnih prireditev, dobila dokončno podobo. 

Prenovljeno športno dvorano Kobarid bo uradno odprl župan Občine Kobarid Robert Kavčič, v petek, 1. decembra 2017, ob 19.45. Ob 20.00 si bomo ogledali tekmo med domačim klubom KMN Oplast Kobarid in FC Maribor.  

Vabljeni v čimvečjem številu, da znova dokažemo, da si Kobarid zasluži naziv najbolj futsal mesta v državi.

Vstop prost! 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Smaragdni odsev
Številka: December 2017
Izšla: 12.12.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.